Wpis z mikrobloga

- Odbieramy kolejny telefon. Kto się do nas dodzwonił?
- Halo?
- Halo, halo. Skąd do nas dzwonisz?
- Halo, słychać mnie?
- Tak, słyszymy cię. Musisz ściszyć laptopa jak do nas dzwonisz.
- O, no teraz lepiej. Cześć, Piotrek z Birmingham z tej strony.
- Cześć Piotrek, z czym do nas dzwonisz?
- No trochę jestem zaskoczony bo yyy w ogóle to mega się cieszę, że się do was dodzwoniłem, yy bo zawsze za każdym razem dzwonię i dopiero dzisiaj się udało ee za czterdziestym szóstym razem, także mega się cieszę. Noo, jako że przechodzimy na "Ty", to cześć chłopaki. Dzięki za to co robicie Panie Krzyśku, słucham was od samego początku i naprawdę zajebistą robotę robicie także dzięki za to, róbcie to dalej, naprawdę dzięki wielkie jeszcze raz za to co robicie.
- Dzięki, cieszymy się, że ci się podoba. A o co chciałbyś zapytać?
- No właśnie nie mam za bardzo pytań. A kiedy nowe Stanowisko?
- No wiesz co, takiego mamy dziś fantastycznego gościa gościa a ty nie masz żadnych pytań? Stanowisko będzie w przyszłym tygodniu, także obserwuj nasz kanał. Chcesz może kogoś pozdrowić na koniec?
- Yy, no za bardzo nie wiem w sumie za kogo. No to was pozdrawiam, dzięki za to co robicie, trzymajcie się, nie blokuję linii.

#kanalsportowy #kanalbekowy #hejtpark
trzewikodziup - - Odbieramy kolejny telefon. Kto się do nas dodzwonił?
- Halo?
- Halo...

źródło: comment_1634281129VWc78YPFb2rX9vOFx3SV8V.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mave: HejtPark z Czerczesowem pokazał ze można… nie dość ze merytorycznie to jeszcze po rosyjsku kulturalnie dzwoniono. Może jedno pytanie jakieś tak było mniej mądre ale się da…
  • Odpowiedz
Może blokować telefony z zagranicy ? Mam wrażenie, że każdy Polak, pracownik fizyczny w Holandii i Anglii przyjął sobie za punkt honoru dodzwonienie się do hejt parku któregoś.
Jeszcze to podawanie ZAGRANICZNYCH miejscowości po których następuje cisza i oczekiwanie na oklaski xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@trzewikodziup: zawsze kisnę z tych debili, jak się przedstawiają i mówią:"cześć z tej strony Seba z Kopenhagi/Londynu/Holandii" i zamiast mówić dalej to jest te 3 sekundy pauzy, żeby Stanoski albo inny mejwen mógł powiedzieć uuuuuuuu łaaaaaał dzwonisz zza granicy, niesamowita historia.
@ubermensch1922 właśnie o to mi chodzi, nie zauważyłem Twojego komentarza, ale widzę, że nie tylko mnie to w-----a xd
  • Odpowiedz
  • 58
@stulejan Kiedyś był pewien typek, zadzwonił z Rotterdamu i czekał aż go pochwalą ale kiedy nie było reakcji ze studia to powiedział: "Noo, daleko mnie wywiało"( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz