Wpis z mikrobloga

Da sie jakoś zaaranżowac "nieudaną" wysylke wiadomosci na messengerze?

W sensie zeby pisalo ze wiadomosc sie nie wyslala i z datą sprzed dwoch dni?

Chodzi o to ze ktos sie mnie o cos pytal, mialem odpisac za chwile, ale cialge sie nie moglem zdecydowac i przedluzylo sie az dwa dni. Teraz mi glupio i bym pokazal screena ze nie weidzialem ze cos sie nie wysłało

#informatyka #facebook #socialmedia #pytaniedoeksperta #faceboo
  • 23
@Just_Piotrek: Moze zmienilbym godzine w telefonie, podłączyl sie do jakiegos neidzialajacego internetu (zeby na screenie bylo widac ze jestem podłaczony) i bedzie widac ze sie nie wysłało o starej godzinie?
Fakt: wiadomości na messengerze to nie jest sms, nie ma że się przeterminowały.


@Just_Piotrek: w sensie ze jak wyslalem to moglo sie doslac pozniej jak juz mialem neta? Mnie sie wydaje ze jest czasem cos takiego jak "wiadomosc nie zostala wyslana", i mozna sprobowac ponownie czy cos w ten desen
@Just_Piotrek: Moze mi doradzisz jaką odpoiwedz napisac.
W skrócie - sytuacja wyglada tak, że znajomi mojej siostry i moejgo szwagra organizują, jakis wypad w zakopanym (ja z podkarpacia jak cos) na picie i nie wiem co. W piatek w nocy przykjazd i zapewne chlanie, w sobote nie wiadomo co bedą robic i powrotw niedziele o 12.

No i niby mnie tam zapraszali, ale mnie sie to nie widzialo z kliku powodow
@Just_Piotrek: Hmm nie wiem, moze troche dziecinnie byloby sie tak tłumaczyc. Tak jakbym mial od rodzicow kombinowac, mam cos tam hajsu, ale nie chce tak przejebywac jesli wydaje mi sie ze cos kosztuje za duzo niz jest tego warta i lepiej spozytkowac to np. na jakies inne wycieczki za granice chocazby, ale z drugiej storny to sie moze nie wydarzyc i moze lepiej brac to na co sie nadarza okazja, ale..
@Just_Piotrek: Nie no ona mi sie nie podoba, ona tylko domek chce organizowac, bo sama jest z zakopanego. Chociaz jest tam taka jedna ktorej pdoobno wpadlem w oko i dobrze mi sie z nia tanczylo na weselu, ale jak zobaczylem jej zdjecia na fb to wyglada znacznie gorzej niz wtedy, wiec juz mi sie troche odechcialo, no chyba ze zdjecia ją pogorszają, ale mzoe tez miala wtedy dobrą tapete, no nie
Tam ogolnie chyba ze 12 osob ma byc. Trzech gosci znam z kawalerskiego szwagra, a reszta to kolezanki siostry ktore poznalem moze "przy okazje" w snesie zamienaijac zdanie czy dwa np. na weselu. Ogolnie chyba polowa zonata

@Just_Piotrek: Moze tka odpowiedm

Cześć. Jednak tym razem podziekuje za zaproszenie. Moze jakos spotkamy sie innym razem na jakiejs imprezie w krakowie czy cos. Sorki ze od razu nie odpisalem od razu, chcialem dac