Wpis z mikrobloga

@dubstract: Nie, to dotyczy każdej kobiety. Każda może zajść w niechcianą ciążę, może zostać zgwałcona lub może mieć chory/wadliwy płód. Dotyczy to również ich partnerów/mężów.
I nadal jest to ważniejsze niż podatki, inflacja czy nepotyzm.
  • Odpowiedz
Nie, to dotyczy każdej kobiety. Każda może zajść w niechcianą ciążę, może zostać zgwałcona lub może mieć chory/wadliwy płód. Dotyczy to również ich partnerów/mężów.

I nadal jest to ważniejsze niż podatki, inflacja czy nepotyzm.


Nie, nie jest.

@CudMalina: Wszystko opiera się o "może". A podatki i rosnące ceny nie "mogą" dotknąć kobiety, ale dotykają kobiety, mężczyzn, młodzież, starców - KAŻDEGO. Nie twierdzę, że sprawa aborcji nie jest ważna, ale na
  • Odpowiedz
W uzupełnieniu mojej wypowiedzi - podatki, rosnące ceny, sprawy związane z zarobkami i pieniędzmi ogólnie często przyczyniają się do standardu życia, bankructw, depresji, problemów psychicznych, a nawet samobójstw. I dotyczy do każdego człowieka bez względu na płeć, wiek, orientację czy religię. Jak śmiesz wmawiać, że prawo do aborcji jest ważniejszym tematem niż ucisk fiskalny każdego obywatela Polski xD
  • Odpowiedz
@dubstract: Wiesz co, może Tobie się tak wydaje, bo sprawa Ciebie nie dotyczy? Nie będziesz nigdy w ciąży i nigdy nie będziesz się bał czy Twoje dziecko urodzi się zdrowe czy nie i czy opieka medyczna Ci pomoże czy raczej da pokój do wyplakania. To nie dotyczy promila. Ja akurat jestem w ciąży i jestem przerażona tym czy dziecko jest zdrowe. Jestem promilem? Nie, jestem normalną kobietą.

No serio, co
  • Odpowiedz
I jeszcze statystyka samobójstw - w Polsce każdego roku popełnia próby samobójstwa zakończone zgonem 5200 osób. Zgwałconych kobiet w ciągu kilku ostatnich lat jest 1000-1300 rocznie z tendencją spadkową. 8 na 10 osób popełniających samobójstwo to mężczyźni. Na pewno powodem są gwałty i zakaz aborcji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
bo sprawa Ciebie nie dotyczy? Nie będziesz nigdy w ciąży i nigdy nie będziesz się bał czy Twoje dziecko urodzi się zdrowe czy nie


@CudMalina: No tak, bo wcale moja partnerka nie będzie w ciąży i wcale nie będzie mnie obchodziło czy moje dziecko urodzi się zdrowe czy nie xD Powszechnie wiadomo, że każdy facet ma to w dupie.

Czytaj ze zrozumieniem co piszę. Powtórzę
  • Odpowiedz
@dubstract: Przecież jest taka partia, dla której najważniszja jest gospodarka. A nie czekaj, oni potrafią tylko działać w obronie zboczeńców w sutannach i miernot ze swojej partii matki.
Szkoda śiny na bydło z tej pisowskiej przybudówki.
  • Odpowiedz
NIE UWAŻAM, ŻE ZAKAZ ABORCJI NIE JEST WAŻNY. UWAŻAM, ŻE NIE JEST NAJWAŻNIEJSZYM TEMATEM Z WYMIENIONYCH.


@dubstract: a może dla niektórych jest? xD
Ja rozumiem, że niektórzy mają ból dupy jak płacą za benzynę 6 złotych, za chleb 10, a za prąd 80% więcej. Niektórzy po prostu zagryzają zęby i uznają, że "no #!$%@?, ale trudno".
Poza tym prąd/gaz/benzyna drożeje w całej Europie. Aborcje zakazują ci w Polsce, a 100km dalej już możesz sobie abortować co i ile chcesz i jeszcze dostaniesz high quality jedzenie w klinice aborcyjnej.
Reprezentujesz dokładnie to samo co wyśmiewasz w memie, po prostu z drugiej
  • Odpowiedz
@CudMalina: Jest to marginalny problem dotyczący niewielkiej części społeczeństwa. Uważam oczywiście, że kompromis powinien pozostać, ale gospodarka jest dużo ważniejsza. Dotyczy każdego i jest podstawą funkcjonowania społeczeństwa. Smutne, że ludzie bardziej reagują na „ruchanieee” niż takie kluczowe sprawy.
  • Odpowiedz
@niochland: Kolejny co nie potrafi czytać ze zrozumieniem?

a może dla niektórych jest? xD


Właśnie. Dla niektórych. Dla tych niektórych, których problem dotyczy (choć większości nigdy nie
  • Odpowiedz
@CudMalina: ale p...dolenie
Jak moja partnerka bedzie w niechcianej ciąży, to wezme ja na 2 dni do czech i zaplace 500 euro. Szanse na taki scenariusz to jakis 1 promil, a nawet gdyby to praktycznie tego nie odczuje.
Inflacja dotyka kazdego i nie da sie jej uniknac nie zmieniajac kraju zamieszkania.
  • Odpowiedz
Niektórzy po prostu zagryzają zęby i uznają, że "no #!$%@?, ale trudno".


@niochland: i dlatego p0lska to guwno. Bo polakow nic nie obchodzi taki twor jak "panstwo". Liczy sie tylko wlasny ryj, wlasna micha i wlasna zagroda. Z tego też powodu top kek z Zoidberga i jego zgrai progresywnych skrzatow ze skłotów co chca w p0lsce budować drugą szwecje. P0lactwo nie dorosło mentalnie do demokracji w nowoczesnym stylu.
  • Odpowiedz