Wpis z mikrobloga

@Zuben: Ja #!$%@?ę, ale ulga, w końcu przestanie mi zagrażać ten straszny wariant delta, który wziął i se poszedł w #!$%@? dawno temu i słuch o nim w mediach zaginął. Wiwat szczepionka!
@zapomnialmatoljakdebilembyl: Spośród 460 osób, które ciężko przechodzą chorobę, 17 proc. to te, które ponad sześć miesięcy temu przyjęły dwie dawki szczepionki. 71 proc. to osoby, które w ogóle się nie zaszczepiły. 7% po 3 strzalach

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-izrael-7-proc-ciezkich-przypadkow-covid-19-to-osoby-ktore-pr,nId,5570172#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
@SpasticInk: #!$%@? jakie bzdury.... ktos w ogole czyta ten belkot? Bo na lotnisku nie testuja? Bylem teraz na cyprze, cypr przetestowal caly przylatujacy samolot na swoj koszt. Bez podzialu na szczepionych/nieszczepionych. Niezaszczepieni w przewazajacej ilosci w ogole nie ruszaja dupy albo jezdza tam, gdzie nikt od nich nie wymaga testow.
Niestety w Polsce kazdy dyma na kase kazdego jak moze, testy covidowe najdrozsze sposrod znanych mi krajow. Dania 0. Cypr 10eu