Wpis z mikrobloga

#sql #businessintelligence
Mirki, prosba o pomoc. Firma chce mnie przenisc do Polski z zagranicy. Zaznaczyli jedynie ze bede musial na nowo negocjowac z nimi wynagrodzenie. Nie mam zielonego pojecia jakie sa stawki w kraju. Ktos moglby cos przyblizyc. Ogolnie Sql Server Developer z calym BI do tego 9 lat w branzy. Ile takie cos, ktos cos wie na ten temat?
  • 25
@MtEverest: niby tak, z jednej strony nikt nie chce robic zadarmo, a z drugiej mozna przestrzelic. tacy "drodzy" to sa pierwsi do odstrzalu w razie czego.... wiem cos o tym. tutaj trzeba troche wiecej sprytu ;)
tutaj trzeba troche wiecej sprytu ;)


@rea9: napisales ze chca Cie przeniesc. Serio sie zastanawiasz ile mozesz od nich zawolac? Tak jak kolega wczesniej napisal, chciej wiecej niz masz teraz. Jezeli sie nie zgodza, to co Ci innego pozostaje? Nie wracaj do PL za mniejsza kase.
@quwer: wracac i tak wracam :) Ameryka sie pomalutku konczy, co widac golym okiem na miejscu. Chca mnie zatrzymac temu sami zaproponowali transfer. Jakby dali 15 to jak pana boga za nogi. zobaczymy. przynajmniej bede mial jakis punkt odniesienia. Generalnie nie mam wygorowanych wymagan :)