Wpis z mikrobloga

@Qzmier: Obejrzyj najlepiej streamy np. na twitchu i sam wyrób sobie opinię - grałem kiedyś dużo w d2 na kompie, grałem w d3 na kompie i xone. Mnie interfejs, brak pokojów na xone czy handel mocno zraził.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qzmier: Offline tak. Co do multi to w wersję na ps5 nie można grać bo przycisk nie działa xD Ściągnąłem wersję na PS4 i gram. I na multi nie ma tych opcji co na pc. Zrobili jak w D3 że wybierasz misje i grasz z randomami którzy nie wiadomo co robią ( ͡° ͜ʖ ͡°) wczoraj wbiłem na cow lvl gdzie 21 sorc padł i wyszedł z
@Qzmier: ja gram na xsx i wszystko super działa. Jest jak piszą nie ma „lobby” ale jest opcja poszukiwania grupy przez Xbox tag. 500 gier średnio na serwerze. Łatwe wymiany przez d2 jsp. Bardzo polecam. Kupiłem też wersje na PC, żeby pograć z kolegami z real, bo nie maja xboxa. Spokojnie wszystko zrobisz na multi, wymienisz, zrobisz taxi, znajdziesz team. Nie ma żadnych problemów.
@Qzmier: Co do grania na padzie to myślę, że są duże szanse na jakiś free weekend. Najlepiej przetestować wtedy samemu. No i kupowanie obecnie pod kątem grania postacią online raczej mija się z celem, bo serwery ciągle padają i można stracić część postępów - czyli lepiej poczekać kilka miesięcy na ustabilizowanie się sytuacji (przy okazji wpadnie może promka na święta / Black Frajer) albo grać offline.