Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest sens studiować dwa kierunki jeżeli myślę o aplikacji, czy może lepiej sobie darować drugi, totalnie nieprzydatny kierunek będąc jednak na 3 roku? #studiujeprawo i nieprzydatny kierunek. Chcę iść na aplikację i zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby rzucić drugi kierunek i skupić się wyłącznie na prawie (2 rok). Warto to ciągnąć dalej, żeby uzyskać tytuł licencjata, czy może wyłącznie wybrać #prawo? #studbaza #studia #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6165d965820612000adc74eb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Za kilka lat pora będzie dorosnąć i zacząć jakoś zarabiać. Jeśli przebimbasz sobie czas na ostatnim roku i aplikacji, bo studiujesz jakieś nieprzydatne bzdury, to w wieku 30 lat będziesz wylewał pomyje, że po prawie bida z nędzą. Zresztą, jaki jest sens studiować nieprzydatne rzeczy? Dojdź do czegoś najpierw zawodowo, a potem marnuj czas na głupoty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@chemik_kieszyk: @swistak91: @wutermelon:

Ale on jest na drugim kierunku na 3 roku a na prawie na 2 xD przecież skonczy to zanim nawet do procedury cywilnej dojdzie na studiach to co gadacie o bimbaniu na aplikacji :p

Op, jak jesteś na 3 roku z drugiego kierunku to przecież glupota byłoby to rzucić teraz. Zrób sobie ten licencjat, nie musisz iść przecież na magisterkę, zawsze to coś skoro Cie to
@Shyvana: Nie wiem na którym roku studiuje, bo to jest tak napisane, że nie idzie tego zrozumieć. Zakładam, że aż taki głupi nie jest, że musi pytać wykop o to czy warto dociągnąć 1 rok studiów, ale jeśli faktycznie pyta o takie rzeczy, to ja bym sobie prawo darował, bo z takim tytanicznym intelektem, to kariery nie zrobi.
@AnonimoweMirkoWyznania zależy na jaką aplikację chcesz się dostać oraz co chcesz osiągnąć na rynku prawniczym. Prawo fajnie się łączy z finansami, it oraz budownictwem, bo możesz wykonywać zawody "hybrydowe".

Jak celujesz w stricte zawody prawnicze, to lepiej się tylko nastawić na prawo. Wiele tu osób może ci pisać "weee prawo to łatwizna oraz w ogóle mcdonald", co dość mocno się rozmija z rzeczywistością, jeśli chodzi o samą specyfikę zawodów prawniczych. Najczęściej z