Wpis z mikrobloga

Mam dwa głośniki ALTUS 110 i do tego jakiś stary wzmacniacz Sony. Myślę żeby zmienić wzmacniacz na coś bardziej zgrabnego z pilotem (wow, ale luksus ( ͡º ͜ʖ͡º)) i odtwarzaniem przez Bluetooth. Widziałem u znajomych amplituner #denon RCD-M41(pic rel), tylko czy to nie będzie lekki przerost formy nad treścią? Bo w sumie radia czy CD nie potrzebuje, ani drugiego wejścia optycznego. Jedynie wyjście na subwoofer może kiedyś się przydać. Możecie polecić coś bardziej okrojonego żeby kilka cebulionów oszczędzić?
#audio #muzyka #hifi #audiofile
Brant - Mam dwa głośniki ALTUS 110 i do tego jakiś stary wzmacniacz Sony. Myślę żeby ...

źródło: comment_1634060513lZZOzwCNs383xejuVyXKTW.jpg

Pobierz
  • 23
via Android
  • 0
@ksiak ok, dzięki. To teraz tylko muszę znaleźć taki co ma połowę miej wejść i jest połowę tańszy. Bo potrzebuje tylko wejście na optyczne, bluetooth i jestem happy.
@Brant: no to najlepiej chyba abyś wskoczył na forum.audio.com.pl albo audiostereo.pl do działu stereo i tam poczytał o polecanych wzmacniaczach i zadał pytanie odnośnie tego sterowania głośnością BT z zewnętrznego adaptera.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brant: może coś z chinczykow typu: SMSL Q5 Pro lub Topping MX3? Chociaż nie jestem pewien czy ten pierwszy ma Bluetooth...
via Android
  • 0
@ksiak Uh, audiofilskie fora? Zjedzą mnie tam.
@Zordon_ mam już właśnie konwerter sygnału z optycznego na analogowy bo mam jakiś stary wzmacniacz :P właśnie chciałem już mieć w miarę możliwości wszystko w kupie.
@winne dzięki, sprawdzę, z tym że specjalnie do chińczyków przekonany nie jestem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brant: polecam chociaż sprawdzić. U mnie po Pioneer A40AE i Harman Kardon Citation Amp, zagościł Topping MX3 i póki co jestem mega zadowolony
Uh, audiofilskie fora? Zjedzą mnie tam.


@Brant: nie nie zjedzą, najpierw wejdź i poczytaj. Tutaj Twoje pytanie zginie za kilka godzin i przyjdzie kolejna osoba która zapyta zapewne dokładnie o to samo bo wykop to ściek informacyjny taki sam jak facebook w którym nie da się nic znaleźć. Na forum jakoś to działa i można się czegoś doszukać.
@oskar-krekora to nie jest amplituner tylko odtwarzacz CD z funkcją radia itp itd. Amplituner to wzmacniacz plus radio i nic więcej. Tutaj to jest w ogóle cześć zestawu mikro jak dobrze pamiętam.