Wpis z mikrobloga

@Weretek: Zgadza się - gdyby były wydłużonymi prostokątami byłoby dużo łatwiej. Tutaj jeszcze dodatkowo sprawę "zaciemniło" to, że ktoś wpisał błędnie same litery.

P.S. Dla tych, co nadal nie złapali:

ba LO ny
  • Odpowiedz
To jest tak bardzo nieintuicyjne. Rozrysowanie sylab w formie kratek od razu sugeruje możliwość wpisania poprawnych liter w poprawne kratki. Ja bym to nazwał bad design.


@Weretek: Tego typu ćwiczenia robią w kółko i za każdym razem kratka oznacza sylabę. Dzieciaki to ogarniają.
  • Odpowiedz
@Polanin: Ale ja nie miałem innych przykładów, tylko jeden ze zdjęcia. Może jakbym miał więcej, albo do wyznaczenia sylaby użyta zostałaby inna grafika niż biały kwadrat (od dziecka rozwiązuje krzyżówki) to załapałbym szybko o co chodzi.
  • Odpowiedz
Zgadza się - gdyby były wydłużonymi prostokątami byłoby dużo łatwiej. Tutaj jeszcze dodatkowo sprawę "zaciemniło" to, że ktoś wpisał błędnie same litery.

P.S. Dla tych, co nadal nie złapali:


ba LO ny

DY nia

pił KA
  • Odpowiedz
chyba mamy tu autora zamieszania ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ruski_czoug: Wiem, że stary - ale aż tak perfidny by robić wodę z mózgu dzieciom i ich rodzicom - nie jestem :)
Sam projekt uważam za koszmarnie zły.
  • Odpowiedz
#!$%@? jest jak byk napisane „utwórz nazwę z zaznaczonych SYLAB” a tu dyskusja na 100 komentarzy ze #!$%@? wszechwiedzącą elita internetu stwierdziła ze jest nieintuicyjne. Jak się nie czyta poleceń to może nieintuicyjne, patałachy.
  • Odpowiedz