Wpis z mikrobloga

To się może wydawać niezrozumiałe, Adam, dla twoich i moich widzów, bo te ich przyzwyczajenia z Jewrosajuza nie działają w Azji

- a co oni tam wiedzą (gasi kiepa)

My, jako Europejczycy, niejako skupieni na samych sobie i pogoni za karierą zatraciliśmy te pierwotne instynkty, tę wolność

- tak, tak, dokładnie tak jest

Tutaj np. stara babuszka, mijałem ją jak jechałem tutaj z Jun, ona sobie idzie z wózeczkiem, sprzedaje i banany i jakieś mango

- (kaszle) i jej wolno nie (kaszle) bez sanepidu, spytaj jej gdzie ma składki zus odprowadzane

Ona nie wie co to ZUS, wstaje każdego ranka i sobie żyje pomalutku

- ja wiem Misza ja w Chinach 11 lat, ja to znam, ty przez Rosję jeździłeś też znasz (Pater beka w tle)

nu da da, to jest wolność a nie ten jewrosajuz. A ty Adam co później zrobisz?

- Ja? No do Europy na eurotripa a potem do Polski

#raportzpanstwasrodka
Tfor - To się może wydawać niezrozumiałe, Adam, dla twoich i moich widzów, bo te ich ...

źródło: comment_1634053669l1jdBeF1oabUNFz4pe59H0.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
- (kaszle) i jej wolno nie (kaszle) bez sanepidu, spytaj jej gdzie ma składki zus odprowadzane


@Tfor: Mięso z muchami, owoce w upale płukane w ścieku, wolność od SANEPIDu a później SARS co kilka lat, nawet Dżuma sie wywodzi od tych dzikusów xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Tfor to jeszcze raz, gdzie ta wolność? W kraju permanentniej inwigilacji, interwencjonizmu państwowego i polityki wymierzonej przeciw całym grupom etnicznym?

Najważniejsze aby prostaczkowie mogli handlować mięsem jak wcześniej przez stulecia przed wynalezieniem współczesnych standardów higieny.
  • Odpowiedz