Wpis z mikrobloga

@ziolowytomek: Co znaczy Wy słyniecie z kłamstw? Wy słynieicie z pomówień. Co powiem to kłamstwo albo jeżeli Cambolife nie jest przeciw mnie to Wasz wróg. Na początku Sina została zaakceptowana przez żonę Krzycha ale na wykopie było "stary zwyrol". Zapytaj a odpowiem.
@Bolanren: Czytasz tag regularnie i sam wiesz ile razy zostałeś przyłapany na ściemnianiu, gapcio nie lepszy od Ciebie. Jeśli żona Krzysztofa nie widzi problemu z tym że Sina tam pracuje, to super, a nam pozwól wyrażać własne opinie.
@ziolowytomek: dokładnie, ja se komentuję to co widzę na gniotach. nie jadę personalnie tylko opisuję to co widzę. a jak są jakieś niedopowiedzenia to se dopowiem. bo co, kto mi zabroni? a że czasami trafię ze swoimi dopowiedzeniami to już inna sprawa.
@Bolanren: żeby nie było, jeśli to prawda oczywiście, to jakieś donosy do służb, żon, rodzin to zwykle skur..two. kapusiów nie cierpię.
Testując prawdomówność i chęć dalszej współpracy, bo przecież Adaś wiesz, że wykop potężnie napędza ci oglądalność i jesteśmy niejako w kooperacji z tobą. Bez nas masz niska reklamę a my bez ciebie nie mamy ubawu. Jak powyżej, mam pytanko.
Sina śpi u Krzyśka?
@ziolowytomek: Daj szanse na rozmowe, ja Cię u mnie nie blokowałem. Wiesz, że ja wiem i Ty wiesz, że ja wiem i uwierz że wszystko powyżej 15 sekund idzie do skasowania (nawet prawem cytatu). Ja Ci pod górkę nie robiłem.
@Bolanren: Dobra to masz pierwsze lepsze pytanie z brzegu, żebyś się odczepił ode mnie.
Dlaczego jak robiłeś "rekonstrukcję" wypadku, to raz prezentowałeś to na prawym boku tuktuka, a drugi raz już na lewym boku?
@Bolanren: problem polega na tym, że my tu dostajemy obraz jaki ty wykreujesz. I to ty wykreowałes sytuację z sina i Krzyśkiem. To ty posuwasz się za daleko i udostępniasz wizerunki ludzi w mało komfortowych sytuacjach. Nie wspomnę tu o zlanym listonoszu czy kanadyjczyku w majtach, sposób w jaki traktujesz dziewczyny, gorzej niż orostytutki. Jaki miałeś cel tak poniżać ludzi? Kasa, oglądalność, suby? Wszystko jest na sprzedaż? Potem manewry z Kanadyjczykiem,
@Bolanren: ok. skoro żona krzysztofa wiedziała że sina pracuje w polo pitca i to jak piszesz akceptowała, czemu robiłeś z tego taką tajemnicę że trzeba nam było kińskich jutuberuff i gapcia żeby się o tym dowiedzieć. i skoro krzysia żona wie jaka jest sytuacja to po uj przejmuje się jakimiś filmikami na yt i tekstami wykopków? nie ufa mu?