Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki potrzebuje Windows, kiedyś pamiętam że dało się kupić klucz za kilka zł istnieją dalej takie opcje? To dla brata dlatego za bardzo nie chce z zatoki piratów, no ale jak przyjdzie do zapłaty 200zl to będę musiał ( ͡° ͜ʖ ͡°) #windows #informatyka #komputery
  • 13
  • Odpowiedz
@Spiderr: Nie chcesz z zatoki piratów, jednocześnie chcąc kupić piracki klucz do Windowsa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Przecież zapłacić za pirata, to tak samo, jakbyś wyruchał samego siebie w dupę.
  • Odpowiedz
Nie chcesz z zatoki piratów, jednocześnie chcąc kupić piracki klucz do Windowsa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Przecież zapłacić za pirata, to tak samo, jakbyś wyruchał samego siebie w dupę.


@Gulczas1337: to bardziej chodzi chyba o to, że w tych piratach z zatoki nie wiadomo do końca co jest i jeszcze te
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@svr_: dokładnie o to mi chodzi, dla mnie to żaden problem, ale jak brratu będzie coś wyskakiwać to nie wiem czy ogarnie
  • Odpowiedz
@Spiderr: zamiast bawić się w klucze które i tak są nielegalne z punktu EU bo są to klucze z używanych kompow lub z zezlomowanych to już bym wolał użyć aktywatora raz a porządnie. Czyli pobral HWID który ci akrywuje windowsa na zawsze byle jaką wersję byś wybrał
  • Odpowiedz