Wpis z mikrobloga

Haha eko klaun myśli że policja będzie szukać sprawcy. Oni już 2 miesiące szukają podpalacza z Zamościa a tu gdzie wgl nie widać twarzy będą szukać osoby która rozbiła reflektor warty 100 zł, na złomie to nawet mniej( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
@davv94: Dziwisz się? On jest tak samo odklejony jak i szkodniaki... I tak- wiem, że sporo głupot które #!$%@? jest obliczona na "zysk" ale to taki sam poziom jak Konon.

I nie- nie popieram niszczenia cudzego mienia. To #!$%@?ństwo. Nawet jeśli uważam, że mu sie należało, to akty wandalizmu są poniżej pewnego poziomu. Ale uważam, że Kosmos sam sobie zapracował ciężko na takie atrakcje. A i podejrzewam, że to tylko początek...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dyzmund: kto oszpecił asterke ćpuna jakąś naklejką? Tym razem mu przemodelowano automobil. To jest sprawiedliwość.
Jak Axelio uderzył Miecugowa to parowa był za, to ja będę za jak ktoś go uderzy.
  • Odpowiedz
@RudaBrona: Trudno nie przyznać Ci racji- Rafałek to #!$%@?... Ale rozwalanie mu auta, czy nawet wprost pobicie niczego nie zmieni. Według mnie on po prostu powinien być leczony, bo to szaleniec. Robienie mu na złość czy wręcz bezpośrednio krzywdy niczego nie zmieni ani nie rozwiąze. Ba- jeszcze go nakręci, bo zacznie uważać, że jest "menczennikiem" za swoje przekonania. I nakręci go to jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz