Wpis z mikrobloga

  • 390
Chciałbym wrócić do lat 2000-2006.
Na kompie Quake GTA 3 Winamp GG Kazaa i pobieranie pączek z rapidshare. Nagrywanie płyt przez Nero Burning. Windows XP z dziwnym kluczem do wpisywania. Szeroki monitor.
Granie do później nocy i zakrywanie poduszkami PC żeby nie było słychać wentylatora - żeby starzy się nie obudzili.
Do sklepu idziesz po chrupki flipsy lody bambino chipsy laysy batona alibi i po puszkę Coke cherry. Czasami jeszcze kupisz gumę turbo i chipsy maczugi.
Z kolegami grasz w piłkę do później nocy, biegasz po piwnicach, hustasz się na trzepaku popisując się przed dziewczynami. Jeszcze masz gdzieś pochowane resoraki z których zdzierasz lakier pocierając o krawężnik od chodnika.
"mamo mamo rzuć złotówkę na lody"
W szkole plecak gdzieś leży pod salą klasową lub na korytarzu a ty biegasz za papierową piłką. Na lekcjach uczą cie dużo durnych rzeczy które nie przydadzą się w życiu. Po szkole czasami jakieś solówki w pobliskim parku.

I jescze wiele ciekawych wspomnień których nie wymieniłem a były wspaniałe - beztroskie czasy.

Ale to wszystko szybko zleciało :-(

A Wy za czym najbardziej tęsknicie?

#gimbynieznajo #dziecinstwo
  • 62
  • Odpowiedz
@kopek: ja chyba tylko po to by zrobic rzeczy inaczej, ale pewnej waznej dla mnie osoby i tak by to raczej nie uratowalo. A poza "I'd much rather have the person" dzisiejsze czasy w wielu kwestiach sa lepsze, nie mowiac o tym ze ja tez.
  • Odpowiedz