Wpis z mikrobloga

Ja tylko powiem tyle. Prowadzę kilka punktów z #gastronomia w #polska i to co się dzieje z cenami to kosmos. Koszty stałe w przeciągu roku wzrosły o jakieś 46%. Myślisz, że nie jesz "na mieście" I Ciebie to nie dotyczy? Nic bardziej mylnego. Dostaniemy w przeciagu 6 msc po dupie tak, że się nie spodziewasz. Dlaczego restauracje są dla mnie poniekąd wyznacznikiem aktualnej sytuacji ekonomicznej? Ponieważ żywność zawsze będzie nam towarzyszyć, a w dzisiejszych czasach stołowanie się w punktach gastronomicznych nie jest luksusem, co niebawem się zmieni. Zapamiętajcie ten wpis. 6 miesięcy i z kilkudziesięciu procent korzystający z restauracji Polaków zmieni się na kilkanaście. Zostaną grube ryby jak #mcdonalds #kfc ,a większość prywaciarzy pomału bedzie zwijać interesy. W biznesie siedzę od lat 10 i takiej dramy nie było nigdy. Zrobiłbym #ama jak prowadzi się takie biznesy, ale wiem, że nie będzie dużego zainteresowania. Sorry za ilość tagów ale coś dzisiaj we mnie pękło. Czas zwijać żagle z tego kraju i wyjechać tam gdzie warto życ. Rzygam tą Polską.
  • 7
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@volver021: sprzedaje (a niedlugo "sprzedawalem") polprodukty i surowce (od gotowych ciast w proszku, stabilizatorow do smietany do produkcji tortow, aromatow, polew, proszku do pieczenia czy cukru wanilinowego) do cukierni i malej gastronomii. Przez internet glownie male firmy typu "Torty domowe Janiny Kowalskiej" czy w ogole do "producentow polprofesjonalnych", czyli takich, ktore ilosci sugeruja, ze dla siebie tego nie robi, ale i tak szlo na paragon. Ilosc stalych odbiorcow jaka zniknela z
@volver021: A podobno Polska to potęga gospodarcza i nawet Niemcy nam zazdroszczą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wejdzie ten cały nowy ład to wszyscy dostaną tak po #!$%@?, ze to głowa mala. Praktycznie od samego początku PiS prowadzi politykę zabijająca Polskich przedsiębiorców wspierając zagraniczne wielkie korporacje. A najlepsze jest to, ze Ty podniesiesz ceny to ktoś powie ze jesteś właśnie chciwy, w Polsce nadal jest te komunistyczne przekonanie