Wpis z mikrobloga

Uwielbiam tę grę. Ukończyłem ją kolejny raz na #gamepass i chyba jeszcze kiedyś do niej wrócę. Seria gier Batman Arkham to jedna z najlepszych rzeczy o Batmanie spoza komiksów. WYŚMIENITY dubbing Hamilla jako Jokera, Kevina Conroya jako Batmana. Rewelacyjna grafika, mimo że minęło 6 lat od premiery, nadal robi wrażenie. Sandbox w całkiem dużym Gotham, dużą różnorodność zadań. Świetny wątek główny! No jestem zachwycony. Jeśli ktoś jeszcze nie miał tej przyjemności, zróbcie to dla siebie i zagrajcie w Batman Arkham Knight a najlepiej przejdźcie całą trylogię Arkham + Origins. #batman #gry #xboxone
Pobierz
źródło: comment_16339770837D8Pxk3HfCMmBnlmiruOMG.jpg
  • 14
@kaven_ racja, City było mniejsze, ale to, że każdy z villainow miał swoje podwórko było rewelacyjne. Mi się podobały zadania z batmobilem, chodź była to zbyt silna broń xd No i dobór villainow na minus. Bez DLC nie spotkasz Freeze'a, czy Killer Croca a są jakieś kmiotki jak Diakon, Man-Bat czy Pyg xd

Natomiast bronie wątku głównego. Ilość przeciwników, zagadka związana z Arkham Knightem, czy wreszcie otrzeźwienie, że największym przeciwnikiem Batmana w
No i dobór villainow na minus. Bez DLC nie spotkasz Freeze'a


@LebronAntetokounmpo: Swoją drogą to DLC było świetne, uwielbiam sposób w jaki domknęli jego historię, te DLC w ogóle były chyba najlepszą częścią Knighta jak dla mnie, np. ten z ra'sem, tylko no to jest właśnie problem, że wypchnęli je z pełnej gry do płatnych DLC, a to jest domknięcie wątków, które były dość ważne w poprzedniej części.
@LebronAntetokounmpo: może źle się wyraziłem, chodzi mi właśnie o taką "pozorną nieliniowość" że możemy skręcić w innym kierunku, przejść gdzieś innym kanałem w wentylacji itd, AA nas prowadzi za rączkę w jednym ścisłym kierunku i czuję bardziej jakbym oglądał film niż faktycznie grał w grę, niestety mi takie coś bardzo nie leży.

co do FPS to w nie po prostu nie gram xd