Wpis z mikrobloga

@jaroty: geje o zawsze byli mniej lub bardziej dręczeni w szkołach, nie jest to nic dobrego ale zawsze tak było ze wszystkim. A ideologia ma to do siebie że najbardziej atakuje najmłodszych, głupie zachowania które były po prostu ukrywane teraz są wynoszone na ulice jako powód do dumy i wykorzystywane do wojenek politycznych(im bardziej zaburzona osoba tym lepiej). Później obserwujemy efekty.

I generalnie jak nie chcecie oglądać gejów, to może nie
  • Odpowiedz
@jaroty: to tylko pokazuje, że jest to zaburzenie, z którym nie każdy sobie radzi, nazwijmy rzecz po imieniu i dajmy dwie drogi, bądź sobą, bo w końcu zaburzenia są różne, albo się lecz
  • Odpowiedz
@jaroty: hehe winisz religię i papieża bo 12 latka wskoczyła pod pociąg?

Powiem krótko i wykopowo: xD

Telefon zaufania miał w cudowny sposób naprawić zaniedbania rodziców?

Nieźle.

Podpowiem: za wszelką patologię i niezrozumienie potrzeb i emocji dzieci odpowiadają RODZICE. Nieprzystający do dzisiejszych czasów, panujących zasad życia w grupie czy zwyczajnie mający #!$%@? co dzieje się w życiu ich pociech.

Podsumowując: coś poszło nie tak.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
przemyśl jakie spustoszenie musiała robić w głowie tego dziecka propaganda LGBT


@Wengerowski: Na przykład co takiego? Twierdzenie że nie jest nienormalna i nie ma nic złego w tym że lubi inne dziewczyny?

@prawa_reka_sorosa: a na przykład to, że ci ludzie mają problemy z ustaleniem swojej tożsamości płciowej.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: nie, mysle ze netflix znieksztalca rzeczywistosc. Na sile wpycha pewne elementy jak uciskane mniejszosc seksualna, zli biali mezczyzni, seksistowskie traktowanie kobiet i inne tego typu lewackie propagandowe agendy sluzace jedynie do zaprojektowania społeczeństwa.

Sam nie ogladam tego gowna zbyt wiele gdyz razi mnie to i obrzydza caly serial, za to moja dziewczyna oglada tego dosc sporo.

Praktycznie wiekszosc jak nie wszystkie produkcje netflixa maja tego typu smaczki.

Ostatnio jak ogladalem
  • Odpowiedz
@Pierorzek: btw wcale nie twierdze ze nie znajdziesz tam niczego normalnego ale rowniez jest tam multum propagandowego syfu ktory moze wplywac na bledne postrzeganie swiata wsrod mlodszych uzytkownikow.
  • Odpowiedz
zabiła się 12-latka a ty #!$%@? do tego politykę, religię i nienawiść. Jesteś obrzydliwym mułem umysłowym.


@Wengerowski: A kto najcześciej dehumanizuje i atakuje społeczność osób LGBT? Pomogę: kościół i prawaczki. To przez takie spie**olenie dochodzi do tragedii.
  • Odpowiedz
@jaroty: wątpię żeby to była ideologia LPG (jak niektórzy tutaj sugerują) czy kościelna propaganda – to raczej efekt beznadziejnej, rozpadającej się polskiej psychiatrii. Nie dostaniesz pomocy, bo jej nie ma – terapia z NFZ to nieśmieszny żart, a na samą wizytę żeby dostać receptę można czekać ponad sześć miesięcy (!).

Psychiatria dziecięca mimo ładnej propagandy jest w stanie postępującej degrengolady. Problemu nie było, nie ma, nie będzie, raz na jakiś czas
  • Odpowiedz
@JohnRamboo: czekaj czekaj. Czyli oglądasz serial o tytule "seks education" którego opis to

Nastoletni prawiczek Otis naśladuje swoją mamę, która jest seksuologiem, i wspólnie ze zbuntowaną Maeve zaczyna udzielać w szkole porad seksualnych.


I jesteś zdziwiony, że to bardzo lewicowa produkcja.

Co do zabijania katolików to dewoty zawsze muszą ginąc w filmie, bo nikt nie lubi świętoszków i to satysfakcjonujące. Tak było od kiedy pamiętam, na przykład bardzo znany film mgła
  • Odpowiedz
@Pierorzek: fajny fikol, byc moze pozniej ci na niego odpowiem

brw tu nie o moich oczach rozmawiamy tylko o oczach dwunastolatkow i takie obrazanie mnie ze przeszkadzaja mi czarnoskore osoby nic ci nie da, tak jak napisalem byc moze odpisze ci pozniej fikolarzu.
  • Odpowiedz