Wpis z mikrobloga

@swinka-lesna: mi chodzi tylko o to, że 1inch trzymam od jakiegoś $1 czy $1.5. liczę, że odbije do $8 jak na ath czy może trochę więcej. BTC w sumie mam #!$%@? na cenę aktualnie bo połowę tego co zgarnę z shitów wypłacam na konto a połowę sobie ładuje w btc. Więc życząc Tobie szczęścia, chodziło mi o moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Abyś mnie nie zrozumiał zle, mam proste zadanie z 10usd początkowej inwestycji zrobić tyle ile się da. Wiec w tym wypadku nie interesuje mnie cena danej krypto i jego historia bądź zastosowanie, tutaj liczą się tylko i wyłącznie procenty. Ile dane krypto da mi danego dnia. W tym momencie jest kilka monet które nie zrobiły jeszcze fali 5, i właśnie na takie monety poluje. Plus ważna jest dla mnie
  • Odpowiedz
Wiec w tym wypadku nie interesuje mnie cena danej krypto i jego historia bądź zastosowanie, tutaj liczą się tylko i wyłącznie procenty.


@swinka-lesna: mam podobnie z większością tego co kupuje. z tym, że mnie cena interesuje bo ma rosnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chociaż akurat 1incha kupiłem i hodluje bo ładnie sobie przybywa, cena raczej nie spadnie poniżej mojego zakupu a token ma trochę utility.
  • Odpowiedz