Wpis z mikrobloga

@EmDeCe: jak goscia nie lubie, tak ten filmik i jego tytuł to czysta manipulacja. To teraz mamy dwie opcje - albo jesteś tego swiadomy i dalej rozsiewasz ten shiiiiit, albo nie jesteś świadomy bo sam zostałeś już zmanipulowany. Sam nie wiem co gorsze...
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Tak! tak robią i jedni i drudzy i trzeci...dlatego uważam że potrzebujemy rzetelnych informacji bardziej niż kiedykolwiek. Opcja "no bo oni tak robią" nie sprawdza się nigdzie, ani w polityce, ani w związkach czy innych relacjach. Potrzebne są zmiany , a one muszą się zacząć od nas, od ludzi. Dlatego jak widzę manipulacja, czy z prawej czy z lewej -będę tępił. Jak ktoś manipulacją próbuję mnie przekonać żebym nie lubił
  • Odpowiedz
  • 2
@dionizes w tym filmiku masz całą wypowiedź, jakbym chciał manipulować to znalazłbym fragment tylko z

Umrą to umrą, trudno


Więc nie wiem o co się sapiesz. Słychać co mówi. Po drugie to wrzutka nie jest polityczna tylko humorystyczna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dionizes: Ja tam i bez tego nie lubię PiS, a przycinanie tej wypowiedzi mnie szczerze bawi. Jak się kończy walka cnotą i rozumem z populizmem? Ano tak, że masz może 0,5% poparcia, o czym mogą zašwiadczyć Libertarianie. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@dionizes: dlatego zlo zwycieza. Nie przejmuje sie etyka i robi wszystko by wygrac. Dobro nie pokona zla, jesli nie bedzie sie chcialo znizyc do poziomy tych zlych. :(
Jedyna nadzieja, ze w tym starciu ktos silniejszy wezmie strone dobra.
  • Odpowiedz