Wpis z mikrobloga

@Reezu: Czasem TVP zdarza się wrzucić na pasku coś autentycznego. I to właśnie jedna z tych informacji.


@Nygas232: Chyba źle kolego przeczytałeś. Na pasku nie było nic o Twoich bolszewickich zapędach. Won do budy ruska onuco.
  • Odpowiedz
@Nygas232: Nie. Autentyczne to jest obrzydzenie każdego przyzwoitego człowieka na widok twojej osoby. I autentyczne jest również to, że nie ma takiej możliwości, żeby świat był lepszym miejscem z tobą, niż bez ciebie.
  • Odpowiedz
Czasem TVP zdarza się wrzucić na pasku coś autentycznego. I to właśnie jedna z tych informacji.


@Nygas232: sam widzisz, co ogladanie tego g... zrobiło z twoim mózgiem, nie trzeba więcej dowodów
  • Odpowiedz
@Reezu: rudego to nawet rozumiem, że organizuje wrogie działania - bo ma za to profity od przyjaciół z Niemiec. Pokaż dziłąsło czy nie ma tam wytatuowanego przypadkiem "SS".
  • Odpowiedz
@Reezu: rudego to nawet rozumiem, że organizuje wrogie działania - bo ma za to profity od przyjaciół z Niemiec. Pokaż dziłąsło czy nie ma tam wytatuowanego przypadkiem "SS".


@Nygas232: Pokaż czoło, zobaczymy czy nie ma tam wytatuowanego "гребаный идиот"
  • Odpowiedz
@Reezu: i obawiam się że pozostaną bezkarni, ludzie pokrzyczą i się rozejdą, a te ruskie onuce nas z UE małymi krokami w końcu wyprowadzą. I co zrobić?

Ja chyba przestałem wierzyc w pokojowe protesty. Tym sie różnią od protestów np. górników że nie działają.
  • Odpowiedz
  • 0
@Reezu Niech ma za swoje, że nie sprywatyzował TVP.

To tak jak z Marcinkiewiczem, który nic nie zrobił w temacie alimentów, przez które sam ma teraz problemy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reezu: ..a co to był za prostest, przeciw czemu?

Nie śledziłem newsów w weekend

@zeMadafaka: Protest przeciwko wyjściu z Unii Europejskiej. Przemawiała np. Uczestniczka powstania warszawskiego, która była zagłuszana przez Bąkewicza, który sprzęt kupił za pieniądze podatników. Hymn Polski też zagłuszali
  • Odpowiedz