Wpis z mikrobloga

Mam problem z podłączeniem PS3 na telewizor starego typu w sensie kineskopowy. Mam wyjście composite które podłączyłem do psa i tv i nie działa. Próbowałem poprzez podłączenie kabla przez dekoder i dalej nie działa. Reset ps3 też nic nie daje. Konsola jest z polski a rzecz się dzieje w uk.

#playstation3 #ps3 #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 12
  • Odpowiedz
@messek: przytrzymaj power dłużej aż konsola zacznie piszczeć - bodajże tak 2 razy - nie pamiętam dokładnie - zresetuje się zapis pod hd i bedzie smigac
  • Odpowiedz
@messek: ja pamietam że jak miałem mała awarie tv, to podłaczałem po tych kolorwych kablach bezposrednio do tv i taki sposob dzialal bo wyczytalem w instrukcji
  • Odpowiedz
@PanKara: robiłem tak i dalej nic, problem leży pewnie w tym, że nie mam pilota do tego TV i nie mogę zmienić "source" jedyny pilot jaki mam to ten nod dekodera a nim nic nie zrobię.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PanKara: tylko głośność i przełączanie programów. Udało mi się też wciskając oba przyciski na raz wejść w menu telewizora i włączyć tryb AV - ale i to nic nie dało - bez pilota nic nie zdziałam raczej, ale dziękuję wszystkim za pomoc :)
  • Odpowiedz