Wpis z mikrobloga

@r102: tutaj masz przykład jego popisu na wykopie jak zaczął pisać do @berman zirytowany
https://www.wykop.pl/wpis/54875131/taka-ciekawostka-na-kanale-marcin-buduje-pojawilo-/

nie wiem jaki hajs zarabia ze współprac ale niedawno na którymś filmie się żalił, że z wyświetleń ma marny pieniądz dlatego nie wrzuca filmów, zabrał się za własny projekt ale jak widać podejścia do widza nie ma, trzeba oglądać wszystko od A do Z a jak czegoś nie wiesz to Twoja sprawa
nie wiem jaki hajs zarabia ze współprac ale niedawno na którymś filmie się żalił, że z wyświetleń ma marny pieniąd


@astri: Wspominał o zarobkach z jednego filmu rzędu 20-30zł :) przy kilkunastotysięcznej inwestycji w sprzęt do nagrywania. jak dla mnie zawsze mówiłem, że jest dobrym fachowcem, niemniej jakość filmów jak i podejście do widza stoczyły się wraz z wyjazdem zagranicę. Nie wiem czy to złośliwość, żal że nie udało się zrobić
@astri: Ty to masz pamięć, ja już dawno zapomniałem o tej przemiłej pogawędce z panem Marcinem :) Jedno jest pewne: chłop lubi wykrzykniki ;)

@JetkaGietkaJakDetka: Też to zauważyłem, jak wysprzedał zabawki i pojechał wozić ziemię w tej kopalni, coś mu się przestawiło. A zarobki na yt? Może kiedyś wpadnie na to, że nie chodzi o dopracowaną formę i montaż, tylko o częste wrzutki, a przynajmniej regularne.
@berman: Nie wiem czy to ten sam ale kiedyś oglądałem jak tez jakiś „Janusz Buduje” murował ścianki działowe. No i zamiast mówić o nich to ciagle pierodlil o Rudym czyli tzw Tusku który wraca itd na niego jechał. Na dodatek mial pracownika o ciekawej ksywie i patologicznym wyglądzie xD Jezus jaki to był rak… Potem coś koleś płakał ze ludzie oglądać nie chca xD Pewnie 15 lat temu nagrywał gry i
gadał na guru budowlanki że nie da sie postawić domu za 150k #!$%@? wie w sumie do jakiego stanu ale filmy tagował ze tynkuje dom za 150tyś. Jedno z drugim się gryzie. A w sumie to zrobił to samo co guru tylko #frustratbuduje za rzadko wstawia te filmy. Mysli ze jak zrobił pare filmow w innej formie i robiły wyświetlenia to teraz też tak będzie ale w to wątpię. Jeszcze wroci do