Wpis z mikrobloga

via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@kieronsky: dla 300 jełopów którzy plusowali jego komentarz:

Zgodnie z definicją Uczestnika zawartą w § 2 ust. 1 niniejszego Regulaminu, nie można wziąć udziału w Promocji na podstawie zakupu, który

nie jest dokonywany w charakterze konsumenta lecz jest związany bezpośrednio z prowadzoną przez kupującego działalnością gospodarczą
(„na firmę”)
  • Odpowiedz
@r333m4k444: @manikcs: Tak się zagotowaliście, że pewnie już nie ma śladu po wczorajszym staniu na chłodzie przez całą noc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przykro mi, że wystane karty nie schodzą, ale to nie powód do wyładowywania się na mnie.
Ciekaw też byłem kto w ogóle był świadom tego zapisu i jaka jest jego faktyczna moc (co podkreślam bardzo często), więc jak nie jesteś ekspertem prawa handlowego to uprzejmie proszę przymknij mordę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@instalacja: mówimy o prawie handlowym czy regulaminie sklepu? Podejmujesz temat to albo konkretnie albo sam zamknij mordę bo takim wybiórczym cytowaniem manipulujesz jak TVP1 o 19:30.
W regulaminie jest wyraźnie napisane o zakupie "na firmę" i odmowie sprzedaży w takim przypadku. Napisałem ci wcześniej: kupuję na paragon i sklep ma wywalone co dzieje się z kartą wcześniej. Tylko na deficytowy towar zawsze jest taki ból dupy jak ktoś chce zarobić.
  • Odpowiedz
Obu rzeczach, bo są powiązane.


@instalacja: W zasadzie prawo > regulamin sklepu. Jeśli w regulaminie jest coś na co nie zezwala prawo to punkt regulaminu nie ma mocy.
  • Odpowiedz