Wpis z mikrobloga

Jak mnie irytują te niektóre pytania o jakieś czterokołowce pedalskie to powinna być osobna kategoria, ja chce samochodzikiem se jeździć, a nie jakimś gównem dla dzieciaczków i niszczyć ściółke leśną, albo jakieś pytania jak bym przewoził gówniaka, no na litość boską ja jestem #childfree a czyjegoś napewno nie wpuszczę, bo zaraz by mi golfika pobrudził i by beczał, a po za tym na 100% bedę miał fotelik bez posiadania gówniaka xD. Wracając do czterokołowców to pytania typu "jak będziesz przeciwdziałał sile odśrodkowej skręcając w lewo" albo "jak się ustawisz wjeżdzając na wzniesienie" moja odpowiedz to "a skąd ja mam to wiedzieć" ja kończyłem podstawówkę, a nie fizyke
#prawojazdy ##!$%@? #przegryw
  • 6
@PanBober:
Aaa teraz kumam xD
Prawo jazdy generalnie jest uniwersalne i pozwala również jeździć np. ciągnikiem rolniczym po publicznych drogach, czy też właśnie quadem więc testy muszą dotyczyć również zagadnień z nimi związanych, bo nikt tego nie wie z którego aspektu prawka zamierzasz korzystać ¯\(ツ)_/¯
IMO to pewnie połowa albo więcej tych pytań to są bzdury dla 99% kierowców do niczego nie potrzebnych, ale wprowadzono to po to by zdanie