Wpis z mikrobloga

Hej #przegryw, obserwuje was od jakiegoś czasu, czytam ten #blackpill i staram się was zrozumieć.

Czy to nie jest tak że wy na nowo staracie się wytłumaczyć ewolucję poprzez selekcję naturalna?

Naturalnym cyklem życia w większości organizmów jest to że samica szuka najsilniejszego genowo samca.
Zawsze tak było jest i tak będzie. Nie rozumiem waszego oburzenia z tego powodu i zdziwienia.

Niektóre organizmy nie mają szansy na połączenie się w pary. Samce słabi genetycznie odpadają z puli. Nie jest to wina kobiet a instynktów które nami kierują. Nie rozumiem waszej nienawiści do kobiet. Mężczyzna też szuka przecież idealnej partnerki dla siebie.

Może czas się pogodzić z prawami natury i zbliżającą się samotnościa. To nie wina kobiet że jesteście samotni.
  • 63
  • Odpowiedz
@Nester86: Z przykroscia musze napisać ze tworzysz sobie niepisanie prawo internetu. Jesli potrafisz czytać chociaż na przeciętnym poziomie w 3 minuty byś skończył ^^ jeżeli to dla Ciebie za długo to dyskusja na tym się kończy. Powodzenia w życiu i byciu odpowiedzialnym ojcem
  • Odpowiedz
mówisz o uległości jakby kobieta miała byś psem zapomnajac zupełnie o szacunku.


@Nester86: Znaczy... wiesz, ja to powiem ze swojej perspektywy, osoby aseksualnej, więc nie związanej z tą nudną i ciągnącą się wojenką damsko-męską.
Dla mnie bez znaczenia jest czy ktoś jest kobietą, mężczyzną, białym, czarnym, wierzącym, niewierzącym, homo, czy hetero.
Wszyscy ludzie są dla mnie psami, które mają być mi posłuszne.
  • Odpowiedz