Wpis z mikrobloga

Hej #przegryw, obserwuje was od jakiegoś czasu, czytam ten #blackpill i staram się was zrozumieć.

Czy to nie jest tak że wy na nowo staracie się wytłumaczyć ewolucję poprzez selekcję naturalna?

Naturalnym cyklem życia w większości organizmów jest to że samica szuka najsilniejszego genowo samca.
Zawsze tak było jest i tak będzie. Nie rozumiem waszego oburzenia z tego powodu i zdziwienia.

Niektóre organizmy nie mają szansy na połączenie się w pary. Samce słabi genetycznie odpadają z puli. Nie jest to wina kobiet a instynktów które nami kierują. Nie rozumiem waszej nienawiści do kobiet. Mężczyzna też szuka przecież idealnej partnerki dla siebie.

Może czas się pogodzić z prawami natury i zbliżającą się samotnościa. To nie wina kobiet że jesteście samotni.
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nizax: ale nadal nie rozumiem jaki to ma wpływ na waszą niechęć do kobiet. Sami kreujemy rzeczywistość. Tak jak piszesz wiele nowych par żyjesz już w zdrowym układzie gdzie kobieta nie jest substytutem zmywarki. Sam realizuje masę obowiązków domowych i jest to dla mnie cos normalnego.
  • Odpowiedz
w wielu kulturach poligamia to coś normalnego i również tam są ludzie którzy żyją w szczęśliwych parach


@Nester86: w związkach a nie w parach xD to raz

Dwa - nie mówimy o wszystkich kulturach jak leci, żyjemy w Europie
  • Odpowiedz
@justkilling: Czyli dobieramy argumenty wybiórczo tak jak ci pasuje pod twoją tezę? Brzmi sensownie. Żyjemy na ziemi, i jako człowiek jesteśmy identyczni. Gołębie również mają różne upierzenie ale nadal są gołębiami.
  • Odpowiedz
Niektóre organizmy nie mają szansy na połączenie się w pary. Samce słabi genetycznie odpadają z puli. Nie jest to wina kobiet a instynktów które nami kierują. Nie rozumiem waszej nienawiści do kobiet. Mężczyzna też szuka przecież idealnej partnerki dla siebie.

Może czas się pogodzić z prawami natury i zbliżającą się samotnościa.


@Nester86: tak samo naturalne są gwałty i morderstwa. No więc przegrywy gwałcicie i mordujcie oskarków ¯\_(ツ)_/¯ oczywiście to sarkazm
  • Odpowiedz
@Nester86: Na wstępie jest to długi tekst pisany bez głębszej analizy problemu, przygotowania badań naukowych, który zawiera wiele błędów językowych, ortograficznych, nie trzymania się watków i innego chsta o jakie przyjdzie się wam przyać za co przepraszam.

"Przegryw" nie są nowym niebezpiecznym zjawiskiem jest to pojęcie opisujące grupie społeczną jak i stan psychiczny który istnieje w naturze u wszystkich zwierząt od zarania dziejów lecz dotyka on najbardziej ludzi ponieważ wykształciliśmy pewien stopień świadomości bytu jak i kulturę co wyróżnia nas wśród innych zwierząt (choć rozumiem skąd Twoja myśl o "nowym" problemie społecznym rozwinę to później). Zgodził bym się z Tobą gdyby światem rządziły TYLKO prawa natury lecz takie czasy minęły dawno. Od tysięcy lat jest to mieszanka instynktu z człowieczeństwem w naturze słabe organizmy giną (lwica dopada utykajaca/ranna zebrę, jest łatwym celem nawet zwierzę potrafi określić że warto na nią zapolować niż utracić energię jak i szansę sukcesz wdając się w pogoń za zdrowa ofiarą)  jako ludzie stworzyliśmy społeczeństwo dla przetrwania gatunku ratujemy osoby które powinny umrzeć lecz witamy w świecie nauki ktoś teraz patrząc logniczne żada pytanie po co ratować? Dorzucę od siebie ciekawostkę, największa część pieniedzy wydanych na leczenie ludzi idzie na osoby które umra w najbliższym czasie więc po co? no po co to wszytko? Można powiedzieć że "jest to sprzeczne z naturą, ratujmy i inwestujmy w tych którzy mogą przetrwać!" Otóż dzięki takim posunięciom rozwijamy medycynę gdzie jeszcze nie tak dawno gruźlica czy zwykła grupa zbierała ogromne żniwa. Możesz zapytać ale co to ma do przegrywa? Jako ludzkość obalamy wiele praw zwierzęcych, tak i samo tu występuje zaburzenie stalowych zasad natury.

A jeśli mieli byśmy iść tylko i wyłącznie logika takich zasad to żaden samiec (chyba że ma z tego korzyść) nie odpuści sobie możliwości reprodukcji
  • Odpowiedz
@justkilling: które argumenty dobieram pod swoją tezę? To ty powiedziałeś że mój argument jest zły bo mówimy nagle tylko o Europie ja skorzystałem z porównania do innych kultur na świecie.

Jeśli kończą ci się argumenty to przestań odpisywać zamiast wymyślać takie bzdury.

A najlepiej obraź się że ktoś się z tobą nie zgadza, widzę ,e u was to normalne.
  • Odpowiedz
@kszychu-niemam: sory kolego. Jesteśmy w internecie albo piszesz wiadomości twtterowe albo wydaj swoją powieść. Dłuższe treści staram się czytać na papierze, szkoda mi teraz czasu. Skroc to do kilku zdań to się odniose.
  • Odpowiedz
ale nadal nie rozumiem jaki to ma wpływ na waszą niechęć do kobiet. Sami kreujemy rzeczywistość. Tak jak piszesz wiele nowych par żyjesz już w zdrowym układzie gdzie kobieta nie jest substytutem zmywarki. Sam realizuje masę obowiązków domowych i jest to dla mnie cos normalnego.


@Nester86: jeśli ktoś spotykał się zawsze z negatywnymi emocjami od strony kobiet to czemu miałby być potulnym barankiem dającym się ukarać? Może i są tacy cuckoldzi i to już może jakiejś kobiecie imponować xd
Jak ktoś od zawsze dostawał kosza i słyszał niemiłe komentarze w swoją stronę od płci przeciwnej, a co najgorsze może w dzieciństwie spotkał się z okropnymi rzeczami od strony kobiet - to nie ma co się tutaj dziwić że po latach ich nienawidzą i przypisują negatywne rzeczy dla nich.

Tak robi zdrowy człowiek, odgrywa się żeby mu było lżej żyć. Dorabia do tego sens by przyciągnąć do siebie podobnych ludzi i żyć w stadzie xd Wiesz jak bardzo niepewny siebie mężczyzna może przeżyć odrzucenie od strony kobiety? Wszyscy wokół naskakują na takiego znajdź dziewczynę. On próbuje nieudolnie, zaczyna się mocno starać i co go wtedy spotyka jak próbuje być super miły itd? Często jeszcze gorsze rzeczy bo kobieta odbiera to za manipulację. I rzeczywiście to wtedy jest manipulacja i nic dziwnego że przez to taki mężczyzna może dostać mocnego kopniaka. Traci nadzieję na szanse na życie 'normalne'. Zmieniają orientację seksualna jako substytut, mszczą się na kobietach na przeróżne sposoby - nawet jak po latach stają się atrakcyjni to zero szacunku dla płci przeciwnej przez sam fakty bycia kobietą. Często widzą kobietę jako twór bez większej świadomości której wybór jest głównie uwarunkowany powierzchownymi cechami które wywołują w nich konkretne emocje
  • Odpowiedz
sory kolego. Jesteśmy w internecie albo piszesz wiadomości twtterowe albo wydaj swoją powieść. Dłuższe treści staram się czytać na papierze, szkoda mi teraz czasu. Skroc to do kilku zdań to się odniose.


@Nester86: Sorry, ale to Ty dzwonisz. Gość Ci coś wyjaśnił, a Ty zachowujesz się jak buc wybrzydzając, że za długie. Jaki sens ma Twoje zachowanie i ewentualna rozmowa z Tobą kogokolwiek?
  • Odpowiedz
@EastWestEast: jeśli ktoś nie potrafi zawrzeć sensu wypowiedzi w kilku zdaniach to dlaczego ja mam się męczyć i marnować swój czas. Jeśli mu zależy na tym bym zrozumiał odpisze, jeśli nie to trudno. Może znajdę czas i ja odpisze.
  • Odpowiedz
@EastWestEast: ale pewna klisze już mam.
1. Waszą nienawiść do kobiet wynika z frustracji sexulanej.
2. Pochodzicie głównie z patologicznych rodzin, patologia to nie tylko alkohol ale też brak uczucia czy uwagi posiiweconej dziecko.
3. Żółć, nienawiść, zawiść kipi z was gęsto. Większość z was nadaje się do leczenia i tego nie robi.
4.Jesteście strasznie toksycznym szambem wciągającym słabych i nie pozwalającym się wybić.
  • Odpowiedz