Wpis z mikrobloga

Laik here, więc proszę nie bić, ale co uważacie o tego typu ogłoszeniach na olx?

Szukam obecnie auta w cenie adekwatnej do sumy inteligencji wszystkich ogłoszeniodawców z bingo razem wziętych. Ale litości, czy tak trudno jest być szczerym i wysilić się, żeby napisać poprawny i rzetelny opis? Wydaje mi się, że to kwestia jakiejś tajnej techniki sprzedaży zakodowanej w głowach tych ludzi. 95% ogłoszeń tak wygląda. Z jednej strony rozumiem w co się pakuje z takim przedziałem cenowym, ale czy to powinno pozostać normą?

#olx #samochody #motoryzacja #januszeolx
Jaypel - Laik here, więc proszę nie bić, ale co uważacie o tego typu ogłoszeniach na ...

źródło: comment_1633700337RhvZk8LL1xKnTU1SkqAVB4.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@badziebadla: Tak, odrzucam samochody świeżo sprowadzone z DE z uwagi na tegoroczne powodzie i liczne auta potencjalnie popowodziowe sprowadzane stamtąd. Przypuszczam, że nie jestem jedynym z takim nastawieniem dlatego sprzedawca wolał go wystawić na polskich blachach. A możesz rozwinąć temat "wyklejanek"? Spodziewałem się raczej umowy "na Niemca".
  • Odpowiedz
@Westfield:

Tak, odrzucam samochody świeżo sprowadzone z DE z uwagi na tegoroczne powodzie i liczne auta potencjalnie popowodziowe sprowadzane stamtąd.


Też byś musiał mieć pecha i trafić na samochód lekko podtopiony, powiedzmy do poziomu progów. Bo jakieś grubsze powodzie są nieopłacalne do sprowadzenia, chyba że na części. Po prostu za dużo z tym roboty i nakładów finansowych, żeby to doprowadzić do dobrego stanu, a i tak elektronika świruje. Jest materiał w
badziebadla - @Westfield: 

 Tak, odrzucam samochody świeżo sprowadzone z DE z uwagi...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jaypel:

Dodałbym jeszcze:

- niestety katalizator został skradziony ( ͡º ͜ʖ͡º)

- do drobnych poprawek lakierniczych

- wystawione jako nieuszkodzony, a w opisie - w silniku coś stuka, po nagrzaniu gaśnie lub nie wrzuca wstecznego

- możliwość odjechania na kołach

- dorzucam komplet kół

- ogłoszenie grzecznościowe
  • Odpowiedz