Wpis z mikrobloga

Kazdy tu narzekal na oleda, a wide, ze jednak go kupicie :) tak jak caly swiat, i slusznie. Jak ktos gra przenosnie, to jest to koniecznosc.

Jakby Nintendo zrobilo wersje pro i borykalo sie produkcja jak Sony z PS5 to dopiero byscie na nich psy wieszali, slusznie zreszta.

#nintendoswitch
  • 11
Kazdy tu narzekal na oleda, a wide, ze jednak go kupicie


@piotrveyner: nie kazdy i nie kazdy kupi oleda, bledne zalozenie juz w pierwszym zdaniu.

to jest to koniecznosc


Bo? Jakos mnie nie cisnie posiadajac v1 kupowac lekko zmodyfikowana wersje tego samego. 99% czasu zabawy ze switchem to granie przenosne, nie odczuwam potrzeby posiadania oleda, a niewiele lepsza bateria jakos mnie nie przekonuje by lekka reka wywalic ponad 1.5k na kosmetyczne
Kazdy tu narzekal na oleda, a wide, ze jednak go kupicie :)

@piotrveyner: Podstawowy błąd logiczny w Twoim rozumowaniu. Opierasz się na tym co ludzie piszą, a pisza głównie ci co go kupili.
Ci co nie kupili, po prostu o tym nie piszą. Nie widziałem jescze posta: "Hej nie kupiłem dzisiaj OLEDa" ¯\_(ツ)_/¯
TUTAJ zrobiłem ankietkę i większość jednak nie zamierzała go kupić:
Tesseract - Kazdy tu narzekal na oleda, a wide, ze jednak go kupicie :) 

@piotrvey...

źródło: comment_1633684154gYicueccK924odZPwN9ueU.jpg

Pobierz
@ZmutowanaFrytkownica: twoje argumenty + ode mnie to, że i tak dużo czasu gram na docku więc nie odniosę znaczących korzyści z ekranu oled. Poza tym kupuję Steam Decka, który będzie moim głównym urządzeniem do grania. Wiem, inna platforma i poza tym kwestie budżetowe :)