Wpis z mikrobloga

@blaszkia: tam sa wszystkie gry ze wszystkich serwerów, mozna ogladac z osobna albo wszystkie razem wtedy jest wiecej danych

do czego zmierzam: jesli gdy grasz adc a na supporcie masz maga wykrecasz winrate 40% na 100 gier, to znaczy ze problem nie jest w magach tylko w Twojej umiejetnosci grania z magami, bo ten sam mag przecietnie na 100 gier bedzie mial winrate 50% w grach w których nie ma
  • Odpowiedz
@memento_mori: w winracie nie chodzi o wygrywanie bota tylko meczu. Magowie są uselesami bo mają beznadziejne roamy i teamfighty. No może oprócz branda który wystarczy że wciśnie R. Linie też przegrają jeśli enemy mają mózg bo na divach też mag nic nie zrobi. 0 pomocy junglerom i ogarnianiu wizji. Magowie są drugą kulą u nogi zaraz po adc. Ci chociaż biją dużo ad więc team ma interes ich chronić. Dużo
  • Odpowiedz
@memento_mori: i tak 10 razy mniej niż normalne suporty. Połowa to onetricki, połowa to smurfy które bawią się w max agresje. Czasami jako odpowiedz w niektóre kompozycje. Tak czy siak to uselessy dla teamu i nikt ich nie chce
  • Odpowiedz
@blaszkia: a to nie wiedziałem, że jesteś graczem pro

widze ze nie dogadamy sie, bo masz jakas wewnetrzna niechec do magów i bedziesz mi rzucał dowodami anegdotycznymi w nieskonczonosc mimo ze statystyka twierdzi inaczej

pewnie w covida i globalne ocieplenie tez nie wierzysz
  • Odpowiedz
@memento_mori: widzę że nie za bardzo rozumiesz w ogóle miernik win ratio. Win ratio nie mierzy tego, czy dana postać jest dobra. Mierzy, czy była dobra w grach, w których brała udział. Problem jest taki, że tak jak Lux i Leona mają w diamencie to samo win ratio, to Leona jest pickowana 4 razy częściej. Czyli sprawdziła się tak samo w czterokrotnie większej liczbie gier. Tymczasem na low elo Lux
  • Odpowiedz
@memento_mori: jak argumentów brak to zawsze trzeba zacząć z polityką ¯\_(ツ)_/¯
Statystyki mówią jasno że magowie są grani 10 razy rzadziej niż normalne suporty. Caitlyn mój main ukochany też ma 53.4% wr na challangerze ale co z tego jak tylko saber to nabija. Prawda jest taka że cait jest poza metą i jest kapke uselessowa
  • Odpowiedz