Wpis z mikrobloga

#rower #gravel

Można aż się pochwalić. Po wielu przymiarkach (o dziwo sporo rowerów mogłem pooglądać stancjornanie), Orbea pasowała idealnie, geometria w punkt, no i wizualnie dla mnie idealnie.

Wczoraj było pierwsze, krótkie testowanie 10 km, a dzisiaj korzystając z wolnego, długa zabawa po lesie i parkach jesienią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
l
Bałem się 1x11, ale niepotrzebnie, wstępnie jest super! Teraz tylko znaleźć jakieś porządne i wygodne oświetlenie na przód, żeby wymienić to co mam. Chyba też zacznę niedługo zabawę w #kwadraty, bo brzmi jak super rzecz, żeby pozwiedzać nowe miejsca.
źródło: comment_1633633470XuiXniqmHIJ6nuJGNi65QR.jpg
  • 6
@kuraku: cytadela jutro albo pojutrze, dzisiaj był lasek marcenliński, rusałka i trochę błąkania się tak o ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@brian_de_rossali: dzięki, wygląda fajnie, dopisuję do listy!

@Hipodups: defaultowo jest 11-40 x 40, przyznam że bardzo mi podeszło i dobrze mi się jeździ, ale dopiero zrobiłem ~40 km, więc zobaczymy :) generalnie nie czułem, żeby mi czegokolwiek brakowało i jeździło się super, więc wrażenia też
@brian_de_rossali: w sumie to na razie ograniczeniem jest tylnia przerzutka grx o pojemnośći kasety 36t. Jestem przyzwyczajony do ciasnego 11-25 na szosie i nie chciałem brac zbyt szerokiej kasety. Tlumaczylem sobie ze będę nadrabiać na kadencja :D No nic pojezdzę trochę w zimie a blat zawsze można wymienic ¯\_(ツ)_/¯