Wpis z mikrobloga

#wakacje #wlochy #fajnemiejsca

Cześć, udało mi się w końcu ogarnąć, zakupić bilety i hotel.
Co polecacie do zobaczenia w Katani przez 4 dni w piździerniku?
Są jakieś fajne miejsca, knajpy (aby zjeść coś dobrego i się nie zniechęcić)?
Może odkryliście jakieś fajne widoczki, nie ukrywam, że chcę się oświadczyć mojej lubej (nie w knajpie, broń boże) i się zastanawiam czy będzie jakaś fajna miejscówka z widoczkiem, czy może przejechać się gdzieś dalej w któryś dzień)

PS. Nie będę wynajmował raczej autka, więc transportowo pozostaje autobusik lub z buta "D
  • 12
  • Odpowiedz
Taormina


@bulba1605 @Konkol : niestety już wykupiłem nocleg, z polecenia znajomych wybrałem Katanie. Żałuję, że na szybko podejmowałem decyzje, bo mogliśmy rezerwować nocleg w lepszym miejscu, mam nadzieję, że nie będzie tak źle kurcze :/ Z tych które wymieniliście, widziałem super zdjęcia z Taorminy, w sumie szkoda, że od razu tam nie wziąłem noclegu. W takim razie tam się wybierzemy na pewno, chyba sobie nie wybacze tego, że tam jest
  • Odpowiedz
@Cosmo96: wczoraj wróciłam z sycylii i mój mąż mówił, że nawed idąc chodnikiem nie można się #!$%@? zrelaksować bo musisz uważać ciagle na dziurawe chodniki, gówna psie, smieci, nieprzycięte krzewy i drzewa, lampy, śmietniki i samochody zastawiające cały chodnik i tym podobne.... Ale jedzenie jest dobre :)
  • Odpowiedz
@Cosmo96: Palermo i okolice ale cała sycylia to jeden syf. W małych miastach i tych bardziej turystycznych może dbają trochę bardziej ale skręcisz tylko w boczną uliczkę i syf jak #!$%@?. Na niektórych plaząch cieżko się gdzieś położyć bo wszędzie #!$%@? śmieci. Uważajcie też na transport publiczny bo jak w jeden dzień chcieliśmy wrócić do siebie ostatnim autobusem to on nie przyjechał i naginaliśmy z buta godzinę w nocy bo
  • Odpowiedz