Wpis z mikrobloga

Jak oceniacie główny wątek w Skyrimie w porównaniu do Obliviona i Morrowinda?

Grałem tylko w Skyrima, ale słyszałem, że to podobno pierwszy TES, w którym główny wątek jak i poboczne postacie zostały w miarę fajnie zaprojektowane, a na pewno w porównaniu do Obliviona, gdzie gra podobno polegała na zamykaniu ciągle jakiś portali (?).

Są tu jacyś eksperci TES, którzy mogą się wypowiedzieć?

#gry #skyrim #theelderscrolls #morrowind #oblivion
Pobierz maciorqa - Jak oceniacie główny wątek w Skyrimie w porównaniu do Obliviona i Morrowin...
źródło: comment_1633609242en86leqgK9JNUgr0bNIin7.jpg
  • 27
@maciorqa: Ogólnie najlepszy wątek główny ma Dagerfall z swoimi intrygami. Morrek też nie jest zły, ale przez swoją konstrukcje trochę ciężko się w niego wczuć. Ma za to coś takiego jak konsekwencje swoich działań. Np możemy nie móc dołaczyć do gildi złodzei jak wykonamy quest przeciw nim. Skyrim za to ma zrobione wszystko inne znacznie lepiej, tj. eksploracje i walkę. Oblivion ma fajnie zrobione misje gildii. Wszystko zależy od tego czego
Mnie tam w Morrowind nieźle wymeczyło to zbieranie poparcia plemion popielnych i rodów. Grałem w tą grę chyba że 2 lata w czasach szkolnych, czyli wtedy gdy miałem mnóstwo czasu na grę i głównego wątku nie wspominam z sentymentem. W ogóle to żadna organizacja mnie nieszczegolnie wciągnęła bo te postacie były drętwe. Zakochałem się za to w modyfikacji Wyspy Czarodziej.
Morrowind wciągnął mnie głównie przez ekplorację tak samo jak Skyrim. Obie te
Mnie tam w Morrowind nieźle wymeczyło to zbieranie poparcia plemion popielnych i rodów.


@noerror: ciekawostka: nie musisz tego robić, jeżeli wykonasz dużo innych misji i masz wysoki fame ( ͡° ͜ʖ ͡°)