Wpis z mikrobloga

Możliwe jest trafić na tinderze różową która ma 28-30 lat, nie była w żadnych poważnym związku, nie ma dziecka, jest dość atrakcyjna, na Instagramie ma konto z 5 lat i tylko 90 followersów a często wrzuca fotki, skończone studia, pracuje, mieszka ze starymi, jest nawet trochę nerdką? Bo albo już jestem przewrażliwiony albo trafiłem jakiegoś jednorożca.
#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #badoo #randkujzwykopem
  • 40
@nomenklatura_pospolstwa: gamerki to najgorszy typ dziewczyny. Nie lubię generalizować, ale z moich obserwacji tak po prostu wynika. A to że nie była w poważnym związku, to akurat moim zdaniem minus - bo znaczy, że nie potrafi zbudować takiego związku. Kiedyś myślałem, że boga za nogi złapałem jak się z taką związałem. Kilka lat młodsza, szara myszka dla anonka, coś się w cosplaye bawiła, normalnie memeskowaliśmy i graliśmy w gierki, ona trochę
@nomenklatura_pospolstwa: Generalnie jak ktoś wyżej napisał - to, że nie była w "poważnym związku" to nie znaczy, że nie ma za sobą 30+ partnerów, którzy tylko "uwiedli i zostawili". Kobiety mają swoją logikę i dla nich jednorazowe bolcowanie po imprezie to nic takiego, nawet jak tak będzie z 30 typami bo ostatecznie żaden z nich nie był jej "chłopakiem".