Wpis z mikrobloga

Nic nie będzie czekane, Konfiarzy należy jak szkodników rozgonić, jak całą rosyjską agenturę.


@Frasad: Jeśli myślisz, że to przez Konfederację poparcie dla UE będzie maleć, to mam dla Ciebie złą wiadomość. Społeczeństwo naprawdę potrafi dodawać.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@wojtas_mks: Jesteście szkodnikami bo nigdy nie mówicie jak naprawdę wszystko wygląda. Tylko półprawdy i ćwierćprawdy, postprawdy.

Ta partia jaką jest k0nfa powinna być zdelegalizowana bo jawnie działa na szkodę UE i Polski, tacy gorsi pisowcy.
  • Odpowiedz
Jesteście szkodnikami bo nigdy nie mówicie jak naprawdę wszystko wygląda.


@Frasad: Pretensje do Konfederacji kieruj do Konfederacji, a nie do mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To "jak to wszystko wygląda" zaraz zobaczysz na rachunku za prąd, a niedługo za gaz. Przełoży się to na ceny absolutnie wszystkiego, a do szkodników PiSowskich dojdzie nam więc jeszcze szkodnik z Brukseli. No chyba, że się opamiętają, ale na to nie
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Nie ma to żadnego znaczenia w momencie, gdy UE sama zniechęci do siebie samej Polaków. Zaczynamy od podwyżek cen prądu (i będą rosnąć), wkrótce gazu, a jak do tego dojdą sprawy ideologiczne jak masowe ograniczenia prędkości, "małżeństwa" homoseksualne, unijne podatki przerzucane na Polaków, dalszy kierunek antyatomowy oraz antywęglowy zmuszający nas do importu energii (drogiej, czyli gazu z Rosji przez Niemcy), czy rezolucje antyrolnicze w skrajny sposób ograniczający wolność gospodarczą to
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: No i co? Zmienia to coś w kwestii, że wyjście z UE licząc na zachowanie wolnego rynku i strefy Schengen jest idiotycznym pomysłem? Skoro i tak jest plan stosować się do zasad UE, to lepiej mieć wpływ na ich stanowienie.
  • Odpowiedz
No i co? Zmienia to coś w kwestii, że wyjście z UE licząc na zachowanie wolnego rynku i strefy Schengen jest idiotycznym pomysłem?


@TenTypZez: Nic nie zmienia, ale za 15-20 lat próba podjęcia takich działań może wydawać się dla coraz większej liczby obywateli lepsza niż tkwienie w zideologizowanej, zamordystycznej wspólnocie dążącej do centralizacji i federalizacji na szczeblu brukselskim. W szczególności jeśli kolejne kraje będą do tego podchodziły tak samo.

Jeśli UE
  • Odpowiedz
Nic nie zmienia, ale za 15-20 lat próba podjęcia takich działań może wydawać się dla coraz większej liczby obywateli lepsza niż tkwienie w zideologizowanej, zamordystycznej wspólnocie dążącej do centralizacji i federalizacji na szczeblu brukselskim.


@wojtas_mks: Ponawiam pytanie, bo widzę dalej nie rozumiesz istoty: czy lepsze jest tkwienie w tym samym, tylko bez prawa głosu?
  • Odpowiedz
Jeśli myślisz, że to przez Konfederację poparcie dla UE będzie maleć, to mam dla Ciebie złą wiadomość. Społeczeństwo naprawdę potrafi dodawać.


@wojtas_mks co potrafi? To społeczeństwo potrafi dodać 500 zł za dziecko do swojego rachunku i głosować na partię, która łamie prawo na każdym kroku, kradnie jak nikt wcześniej, a kupuje głosy socjalem. To społeczeństwo nie zna podstawowych założeń ekonomii, wierzy w to, co powiedzą w wiadomościach, za moment uzna, że wysoka
  • Odpowiedz
Ponawiam pytanie, bo widzę dalej nie rozumiesz istoty: czy lepsze jest tkwienie w tym samym, tylko bez prawa głosu?


@TenTypZez: Ja ci mówię o mechanizmach społecznych, które przy tej polityce UE doprowadzą do znacznego wzrostu nastrojów antyunijnych. To będzie rosnąca nienawiść do Unii Europejskiej z tylu powodów, że nawet strata pewnych przywilejów jako państwo zostanie uznana za coś lepszego - byleby pozbyć się Brukseli NA PRZYSZŁOŚĆ.

UE to dla Polski być
  • Odpowiedz
Ja ci mówię o mechanizmach społecznych, które przy tej polityce UE doprowadzą do znacznego wzrostu nastrojów antyunijnych. To będzie rosnąca nienawiść do Unii Europejskiej z tylu powodów, że nawet strata pewnych przywilejów jako państwo zostanie uznana za coś lepszego - byleby pozbyć się Brukseli NA PRZYSZŁOŚĆ.


@wojtas_mks: Ty serio nie łapiesz, o co pytam, czy tylko udajesz, że nie rozumiesz i się zapętliłeś? Ja rozumiem nastroje, ale dalej jest to debilizm,
  • Odpowiedz
@wojtas_mks za 15-20 lat świat może wyglądać zupełnie inaczej. Zmieni się też mentalność Polaków i akurat obstawiam, że kwestie światopoglądowe już nie będą tak istotne, bo kościół będzie miał marginalne znaczenie, a społeczeństwo będzie dużo bardziej liberalne. Skoro już teraz, przy takiej nagonce radykałów religijnych, większość głosowałby za związkami partnerskimi, to wraz z wymieraniem starego pokolenia i kompromitacją religijnych mudżahedinów obstawiałbym, że za te 20 lat będziemy mieć tu europejskie standardy obyczajowe.
  • Odpowiedz
Ty serio nie łapiesz, o co pytam, czy tylko udajesz, że nie rozumiesz i się zapętliłeś? Ja rozumiem nastroje, ale dalej jest to debilizm, bo wychodząc z UE byśmy stosowali się do tych samych zasad, tylko nie mając wpływu na ich stosowanie. Serio tak trudno ci to pojąć?


@TenTypZez: To ty nie rozumiesz, że UE może nam tak obrzydzić życie w najbliższych latach, że ten "debilizm" będzie uznawany za coś znacznie
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: xD Nie no ja odpadam. Czy do ciebie serio nie dociera, że jak chcesz utrzymać wspólny rynek i otwarte granice, to mimo wystąpienia z UE dalej trzeba na nią płacić i stosować się do jej praw? Czy za trudne?
  • Odpowiedz