Wpis z mikrobloga

Poprzewijałem sobie trochę superstonkę ze screenami transferów do cs i masakra jak ludzie są zapakowani. Parę screenów i już z kilkanaście milionów upakowane. Dobrze to wygląda.
#gme
  • 18
@beretzantenka: w podtrzymywaniu morale ludzi, którzy w to weszli. Chyba nie jest to trudne do zrozumienia. Ja jestem jeszcze na małym plusie ale są ludzie ostro pod kreską i są w stresie. Wiadomo, że nic nie dzieje się od razu za dotknięciem magicznej różdżki ale jest to proces.
@beretzantenka: Nie wolno przemilczeć faktów ale trzeba jakieś znać. tu wszystko obraca się w sferze domysłów a ty je podajesz, chociaż, pewnie tak jak prawie wszyscy nie masz zielonego pojęcia co się dzieje pod powierzchnią.
@beretzantenka: ja to przeglądałem może dwie minuty. Dokładnie to samo było za screenami jak małpy zaczęły kupować akcje więc wierzę, że będzie podobnie. Jestem leniem wiec sam czekam na Rabuska żeby opisał co u niego z rejestracją.
Możemy się zgodzić, że nie ma co liczyć na cuda ale DRS to bardzo duży krok w dobrym kierunku?
@krupkka: ależ jak najbardziej. To najsensowniejsza opcja z dotychczas się pojawiających. Tylko to zajmie miesiące. Akcji z PKO nie przeniosę, ale jak dziś CCXI wystrzeli, to zarobki załaduje po kukle w GME na IBRK i przenoszę tego samego dnia
to zarobki załaduje po kukle w GME na IBRK i przenoszę tego samego dnia

I o to chodzi, ja kapitałem zabezpieczam kilka transakcji ale jak się to zwolni to też ładuję się więcej w GME i kupuję popcorn.
@positiveVibe: nie znam tego brokera i jego sytuacji ale musimy cierpliwie czekać na tego squeeza. to ze nie zarejestrujesz akcji bezpośrednio w tym Computershare nie będzie powodować, ze jeden zarobi a drugi nie, ma to ograniczyć ilość wypożyczanych akcji i przez to ma mieć ogólny wpływ na cenę. Jeśli chodzi o brokera to jest tu pare osób, które mają większe doświadczenie. Najlepiej zrób nowy wpis pod gme.