Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób z tagu #programowanie oraz #programista15k:
Czy możecie się podzielić sposobami na dodatkowy zarobek (w sensie dodatkowa praca wieczorami/weekendami)? Od razu dodam że pracuję w #embedded (kilkuletni staż) i na web developmencie się nie znam. Oprócz programowania mógłbym pracować jako serwisant komputerów, ogarniać jakieś proste sieci, pracowałem kiedyś przy produkcji elektroniki więc jakiś montaż typu lutowanie też wchodziłby w grę. Mógłbym robić jakieś projekty dla studentów ale to jeszcze za wcześnie bo semestr dopiero się zaczął. Normalnie na brak kasy nie narzekam ale remont mieszkania zużywa środki w takim tempie że przydałoby się na jakiś czas jakieś dodatkowe źródło dochodu. Generalnie wolę płacić fachowcowi za wykonany remont i samemu też robić robotę na której się znam. Mieszkam we #wroclaw, chociaż liczę że może jakaś praca zdalna by się znalazła.
Za rady "zmień robotę" serdecznie dziękuję - mam 3 miesiące okresu wypowiedzenia + cały ten miesiąc.
  • 10
@weller: ze studentami bywa różnie, raczej mają słabe budżety. Zwykle te projekty były proste na jeden wieczór, ale były też koszmarki. Ogólnie nie polecam
@zbyszek_997: Zdaje się że nie przeczytałeś mojego postu. Nikt nie powiedział że się nie rozwijam, jedyne co powiedziałem że potrzebuję trochę więcej gotówki w krótkiej perspektywie czasu a jeśli chciałbym zmienić pracę dzisiaj to są to conajmniej 4 miesiące.