Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że po tym jak Gapa odebrał klucze od Krzysztofa, to w tuktuku jedzie z nimi ta młoda dziewczyna od Jun i tamtej ekipy? Ja niczego nie oceniam, ale to chyba tłumaczy dlaczego Kris był nieosiągalny...
#raportzpanstwasrodka
  • 10
  • Odpowiedz
@jaacek: To jest tak #!$%@? zmontowane, że nic się nie dowiesz. Gapa podjeżdża pod pizzerię, żeby pocałować klamkę. Potem chwali się kluczami do jakiegoś mieszkania, które nie wiadomo od kogo dostał (w sensie te klucze), a w tuktuku jedzie z nim Sina od tych kambodajek. Coraz debilniej się robi.
  • Odpowiedz
@ziolowytomek: ja to odczytuję tak: ten tajemniczy "Znajomy" - najemca mieszkania, które jakiś czas temu Gapa wyszukiwał, zostawił klucze u Krzysztofa, żeby Gapa je wziął i dokończył mu składanie mebli pod nieobecność Znajomego.
Znajomy chyba przy kasie, bo z tego co pamiętam, Gapa był pod wrażeniem na jakie mieszkanie się zdecydował i za ile. Teraz zleca mu składanie mebli. Może Gapa na jakąś posadkę się u niego załapie typu "przynieś-podaj-pozamiataj".
  • Odpowiedz
@wataf666: dobre oko, nie zauważyłem tego wcześniej. To wiele wyjaśnia
Ciekawe czy żonka Krzycha czyta nasze rozkminy, bo wiele mogłaby się o swoim mężu dowiedzieć.
  • Odpowiedz