Wpis z mikrobloga

Poszukuje oprogramowania producentów pomp ciepła. Przykład firma Aermec, która posiada oprogramowanie Magellano, które umożliwia analize jak zachowa się ich dany model pompy ciepła pod wpływem zmiany temperatur wlotowych powietrza wody etc. Potrzebuje około 30pomiarów/model od dwóch innych producentów. Ktoś ma jakiś pomysł ? #pompaciepla #energetyka #oze #fotowoltaika
  • 10
@seaborg442: w mojej (nibe gruntowa) są wykresy i można sobie odczytać wartości, ale w wersji płatnej jest więcej parametrów, dłuższa historia i można mieć więcej kresek na wykresie
@Mateos2: Parametry projektowe jakie zakłada producent do danego urządzenia. Chce stworzyć tak jakby „mapę punktów” lub charakterystykę danego urządzenia jakiś podaje producent p
@Mateos2: Mógłbyś wskazać przykład ? Bo spędziłem wczoraj dłuższa chwile czasu i nie potrafiłem znaleźć, oprócz informacji na temat w 4-5 różnych punktach temperatur A2W35 itd ale żeby jakiś wykres znaleźć to nie potrafiłem. Nie będę ukrywał nie mam jeszcze wprawy do szukania takich rzeczy wiec miło będzie jak dasz jakiś konkretny przykład :)