Wpis z mikrobloga

AJAJAJ OKAZJA
Po ostatniej przeprowadzce, stwierdziłem, że muszę ukrócić listę moich perfum, żeby przy kolejnej znowu tego nie tachać (aczkolwiek pewnie jak to sprzedam, to kupię nowe, więc powiem po rozbiórkowemu wlał-wylał xD)

W każdym razie, pozbędę się zapachów z poniższej listy. Ceny brałem +/- z perfumehub, jeśli masz jakieś dobre argumenty do obniżki, to obniżę. Do większych zamówień spróbuję coś dorzucić. Ewentualny odbiór osobisty w Gliwicach. MWZ - 25zł

DEKANTY:

1. Acqua di Parma - Colonia Essenza - 20ml - 36zł - klasyka perfumiarstwa, świeży zapach o nie najgorszych parametrach.
FRAGRA

2. Armaf - Italian Nero - 9,5ml - 11,5zł - według fragry inspiracja Paco Rabbane Black XS. Ciekawy zapach o niezłych parametrach.
FRAGRA

3. Bentley Absolute - 3ml - 5,5zł - Benka chyba nikomu nie muszę przedstawiać. Świetne parametry i moim zdaniem "kościelne nuty", zdecydowanie warty polecenia.
FRAGRA

4. Dolce & Gabbana - The One for Man EDP - 7ml - 15,5zł - Zjawiskowy(!) zapach wieczorowy/na randkę, zdecydowanie warty wypróbowania.
FRAGRA

5. Essential Parfumes - Bois Imperial - 8ml - 29zł - zapach twórcy uwielbianego tutaj Genymade, o drzewnym wydźwięku. Polecam.
FRAGRA

6. Ferrari - Leather Essence - 9ml - 13,5zł - ciepły zapach na jesienne i zimowe wieczory.
FRAGRA

7. Givenchy - Les Parfums Mythiques Vetyver - 4,5ml - 13zł - Wetyweria w całej swojej okazałości. Zapach nie aż tak dziadkowy jak Guerlain - Vetiver. Warty polecenia.
FRAGRA

8. Guerlain - Vetiver - 9,5ml - 18zł - Polecam do wzięcia w parze z 7. i porównania sobie wetywerii w obu perfumach.
FRAGRA

9. Hermes - Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche - 9ml - 19zł - Piękny zapach, ale o średnich parametrach, mi osobiście przypomina na wstępnie nadzienie różane, po czym bardzo przyjemnie układa się na skórze, niestety parametry mógłby mieć trochę lepsze. Mimo wszystko zapach jedyny w swoim rodzaju.
FRAGRA

10. Jacques Bogart - Silver Scent - 9,5ml - 9zł - Jak każdy zapach Bogarta który miałem - mocarne parametry.
FRAGRA

11. Jean Paul Gaultier - Le Male Le Parfum - 9,5ml - 24zł - Boski korzenny zimowo-jesienny. Zapach o bardzo przyzwoitych parametrach, podobający się otoczeniu.
FRAGRA

12. Maison Margiela Replica - By The Fireplace - 4ml - 18,5zł - Uniseks, o nieprzeciętnej trwałości. Zdecydowanie warty poznania.
FRAGRA

13. Nautica - Voyage - 9ml - 9zł - Kiedyś dużo tańszy, obecnie jednak jego cena odstrasza wielu fanów "niebieskich" zapachów. Mimo wszystko, jeden z moich ulubionych budżetowych świeżaków i no-brainerów.
FRAGRA

14. Thierry Mugler - Pure Havane - 2,5ml - 10zł - oblepiająco słodki zapach, który kobiety uwielbiają. Koleżanka kupiła swojemu chłopakowi, po tym jak go na mnie poczuła xD
FRAGRA

15. Tom Ford - Costa Azzura - 3,5ml - 19zł - morsko-cytrusowy zapach od Toma Forda.
FRAGRA

16. Tom Ford - Noir Antracite - 4,5ml - 24zł - zapach nie mający nic wspólnego ze swoim rodzeństwem Noir i Noir Extreme, za to zdecydowanie może spodobać się fanom nut drzewnych.
FRAGRA

17. Versace - Dylan Blue - 18ml - 24zł - świetna propozycja od Versace jako perfumy na każdą okazję.
FRAGRA

18. Versace - Eros Flame EDT - 8ml - 14zł - ghirrrls love it, no-brainer i przyjemniaczek lubiący każde otoczenie. Imo lepsza opcja niż zwykły Eros.
FRAGRA

19. Xerjoff 1861 Renaissance - 3ml - 21zł - cytrusowe uderzenie, boskie parametry. Zmwyać toto trzeba pastą BHP i schodzi razem z grzechem pierworodnym.
FRAGRA

Na priv ewentualnie lista co mógłbym odlać od siebie, ale to raczej wolałbym w pakiecie z w.w. dekantami.

#perfumy #rozbiorka
  • 8