Wpis z mikrobloga

Taki mały update odnośnie mojego uczestnictwa w ihub.global i #helium
Hotspota zamówiłem jakieś 3 tygodnie temu. Narazie nic się nie dzieje, tylko dostaje tony spamu na maila. Zapraszają mnie na unikatowe webinary z ograniczoną ilością miejsc i muszę się szybko decydować, bo ilość tych miejsc jest już na wyczerpaniu :D Webinary oczywiście płatne.

Także jakby ktoś chciał się w to próbować bawić, to polecam tam podać jakiegoś innego maiła, utworzonego specjalnie pod to.

#kryptowaluty
  • 11
  • Odpowiedz
@Wsss: Szczerze.mowiac nie wiem. Mało informacji jest na ten temat jeszcze.

Ja się tym nie przejmuję, bo z tego ihub.global niby mam dostać urządzenie bez żadnego wkładu własnego. Ale jakbym chciał kupić na własność to pewnie też bym kombinował, czy da się kupić coś spoza tej ich listy.
  • Odpowiedz
@Wsss: wprowadzili swój klucz hardwarowy. Można z nimi wejść w collab za $$ i wtedy ci klucze wysyłają które mozesz zamontować w swoim urządzeniu
  • Odpowiedz
@Drail: Wiesz już, jak chcesz to podłączyć u siebie do internetu? Normalnie łączysz z routerem ze swoją siecią domową, czy coś będziesz kombinował, żeby to odgrodzić?

Masz na tyle dobre miejsce, że te 450 funciakow ci się spłaci?
  • Odpowiedz
Wiesz już, jak chcesz to podłączyć u siebie do internetu? Normalnie łączysz z routerem ze swoją siecią domową, czy coś będziesz kombinował, żeby to odgrodzić?


@Stachu90: druga sieć, odesparowana. Pare kliknięć w UI routera.

Masz na tyle dobre miejsce, że te 450 funciakow ci się spłaci?


Dowiem sie w styczniu, ale imo dwa miesiące i będę na 0.
  • Odpowiedz
@kamikaze_: tylko że ja mieszkam w dupie i nie wiem czy mi się to z czymkolwiek wokół połączy. Powiedzmy, że w promieniu 500m wokół domu jest sam las (gęsty, wysokie drzewa) i żadnych zabudowań. W okolicy też nikt jeszcze takiego hotspota nie ma, najbliższy pojedynczy jest z 5km w linii prostej.
Dlatego nie chce sam w to inwestować. Jakbym mieszkał w centrum jakiegoś miasta to pewnie bym kupił tego HS. A
  • Odpowiedz