Wpis z mikrobloga

@biesy: A ile średnio zarabia kucharz w pubie? Czy sam fakt, że to Mentzena pub to lewaki muszą się #!$%@?ć? Jak ktoś się zgodzi na taką stawkę to co w tym złego? Gdzie lewackie puby, które kucharzom płacą 50 brutto za godzinę?

Edit: sprawdziłem. 25zł dla kucharza w Toruniu to nic dziwnego. No ale kurłaaaa memcen i kuceee xD
  • Odpowiedz
@zajete1: Pewnie tak. Ale jakie to ma znaczenie? Jak się znajdzie chętny do pracy na taką stawkę to to nie wina Mentzena. Mentzen to przede wszystkim biznesmen, nie zakłada pubu charytatywnie. Nie znajdzie nikogo za taką stawkę? To ją podwyższy, albo będzie musiał radzić sobie bez pracownika ( ͡º ͜ʖ͡º) Zawsze mnie ciekawi dlaczego krytykujący stawki w dużych miastach gdzie wybór pracy jest dość spory
  • Odpowiedz
@dubstract:

Zawsze mnie ciekawi dlaczego krytykujący stawki w dużych miastach gdzie wybór pracy jest dość spory nie zakładają biznesów i nie płacą więcej niż średnia u konkurencji.


Równie dobrze mogę
  • Odpowiedz
@dubstract: jak znajdzie takiego co się zgodzi to to nie będzie dobry kucharz.. ale nie każdy musi prowadzić porządną knajpę. Pewnie bardziej się opłaca jechać na nazwisku.
  • Odpowiedz
@dubstract: Nie zakładają i nie płacą więcej bo to wykopowe gimbusy, które są pewnie jeszcze na garnuszku rodziców i mają takie wyobrażenie o rynku pracy, że z byle papierkiem z gównostudiów (których nawet jeszcze nie mają, lub nawet mieć nie będą) każdy im da 70zł na godzinę od strzała xD. A już wyśmiewanie kogoś, że daje (w ich mniemaniu) #!$%@?ą stawkę na pewno dlatego, że jest prawakiem/lewakiem to już totalne
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@LubieChleb: Przedmówcy mają rację bo według ogłoszenia on nie szuka pomocnika kucharza co będzie mieszać w garze tylko osobę co to wszystko ogarnie i przede wszystkim wystartuje z pubem. Szuka raczej managera niż samego kucharza.

Żaden start, żadna organizacja na początek nie jest łatwa a za tę stawkę to znajdziesz pracę w magazynie czy markecie.
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: a jaka stawke ma kucharz w pubie? bo nie mówimy tu o szefie kuchni w 5* michelina. i pytam z czystej ciekawości, nie jako fanboj mentzena, nie znam stawek za bardzo, ale 5-5.5k brutto dla chłopa w pubie to chyba normalna stawka?

EDIT: dobra sorry, w sumie to nie kucharz, tylko bardziej menadżer/szef zmiany i dodatkowo kucharz
  • Odpowiedz