Wpis z mikrobloga

Po prostu ręce mi opadły... I niech mi ktoś powie, że on nie jest na usługach rządu, a cała ta otoczka odnośnie stóp procentowych, nie jest zgapiona zza atlantyku, bo debile nie wiedzą co robić.
  • Odpowiedz
Też zauważyliście, że niektórym pisowcom gdy wciskają kit jedna strona ust wędruje w górę? Zaczęło się od Marcinkiewicza, a teraz sporo ludzi u góry władzy z matim włącznie ma ten tik.
  • Odpowiedz
@SzotyTv: typ ma rację. Polacy trzymają na kontach i lokatach ponad 700mld złotych. Kilka lat #!$%@? inflacji, potem znacjonalizowanie oszczędności w imię walki o najukochańszą Polske i nie ma problemu.
Na #!$%@? nam te dotacje z Unii skoro PIS na kontach Polaków ma tyle pieniędzy? Wezmą je sobie w podatkach lub wydrukuja więcej.
  • Odpowiedz
@SzotyTv: cały świat chce od nas pożyczać kasę, no tak... Europa zazdrości polsce gospodarki i w ogóle. Ciekaw jestem natomiast dlaczego jak tak nam dobrze we wszystkim idzie, to dolar i euro odjeżdżają
  • Odpowiedz
Olśniło mnie! Teraz wiem dlaczego Długopis nie chciał spotkać się z Merkelową. Pewnie chciała wyżebrać jakąś pożyczkę od Polski ale Dudzie głupio było odmówić dlatego udał że nie ma czasu.
  • Odpowiedz