Wpis z mikrobloga

Czy zakup Xbox series S to byłby dobry zakup? Posiadam na chwile obecna playstation 4, planuje w przyszłości kupić playstation 5 (nie spieszy mi się jeszcze, może za rok, dwa?), chciałbym teraz spróbować xboxa wraz z legendarnym game passem i być może w fife, mam telewizor lg oled 55 cx. Wersja S jest o ponad tysiaka tańsza od X , zastanawiam się czy warto dopłacić do X czy S w zupełności wystarczy. Oglądałem różne testy i wszystkie miły bardzo podobne wnioski - sprzęt super ale dysk mały. A jakie jest Wasze zdanie? #xbox #xboxseriesx
  • 7
@efekt_placebo: ehhh ten dysk xD to już jest męczące. Mam serię s od premiery, gram sporo i nigdy nie miałem z nim problemu. Wystarczy nie chomikować gier w które się nie gra. Te 300gb wystarczy spokojnie. Ja mam 5 części yakuzy aktualnie, psychonauts nowe, Hades i jeszcze jakieś indyki poinstalowane - razem 15 gier. Mam jeszcze 100gb wolne
@efekt_placebo: ja bym spokojnie kupił ponownie. Zajebisty deal, a jeszcze teraz jak są promki za 1150 lub okolice, albo poniżej 1200 z grami dodatkowymi to w ogóle wypas opcja.

Też przesiadłem się z ps4 i nowa generacja robi pozytywne wrażenie, czasy ładowania rozpieszczają, prędkość samego menu czy sklepu robi robotę. Na minus pady są moim zdaniem słabsze dużo niż w ps4 nawet, ale to nie problem xbox series s, tylko wszystkich