Wpis z mikrobloga

@Bravado: na normie, bo zrobiłem w jakieś 15 minut postać na 12 lvlu tylko w tym celu (chociaż chyba wystarczy na 11, ale dla bezpieczeństwa zrobiłem na 12 ;)) i brałem złoto ze wspólnej skrzynki. Wkurzyłem się, bo nie miałem nic do MF na czarce i przez parę dni biegania na mefa nie wypadło mi absolutnie nic ciekawego (jedynie wczoraj kiepskie osłony fortuny). Trochę trzeba było więc podciągnąć MFa, a to
@Klucz_Polski: to jest nóż dla czarodziejki (albo innej postaci na MF), dzięki któremu może znaleźć więcej lepszych przedmiotów. Trzyma się go na zmianie broni i na chwilę przed zabiciem jakiegoś potwora przełącza się na niego i dzięki temu mamy o wiele większą szansę na to, że potwór wyrzuci przedmiot rzadki, setowy, albo unikatowy. Stanowi o tym ten modyfikator "większa szansa na znalezienie magicznych przedmiotów" (w skrócie MF - Magic Find). Dla
@Klucz_Polski: barb lepszy na gold finda, a z odrobiną MF też coś dobrego może wydropić w travi. Na samego MF raczej kiepsko, bo szybkość zabijania za bardzo zależy od sprzętu, ale jak tam uważasz ;). Dwie mewy na change'u, kilka innych śmieci (może nawet w plecaku do założenia) i może horkać na kilkuset MF ;)