Wpis z mikrobloga

@Neubert: Ja do tej pory się dziwie że z tego nie ma afery większej. O jakieś głupie ośmiorniczki i robienie laski amerykanom rozpadł się rząd a tu mamy takie rewelacje, nepotyzm, sensacje i cisza jak po śmierci organisty.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Najgorsze, że te afery z nagraniami pokazywały jak trzeźwo myślał Sikorski i dobrze o nim swiadczyly jako o polityku. Ogólnie nagrania najbardziej obciążały ludzi z PiSu xDD No ale churr durr burżuazja je ośmiorniczki.
  • Odpowiedz
@Neubert: Esencja pisowskiej myśli biznesowej - naprodukować na pałę jakiegoś patriotycznego gówna, odwalić pikachu face że nikt go nie chce, po czym truć ludziom dupę i wciskać im ten szajs na siłę niczym namolny domokrążca z zestawem garnków xD
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: nie ma w tym nic dziwnego. pis planował podzielić kraj od czasów obietnic o PO-PiS (pamięta ktoś?). obecnie mają własne media, własnych ekspertów, własny beton, nie mówiąc o własnych prokuratorach i sędziach. 100% państwo w państwie.
  • Odpowiedz
@Neubert: Ja do tej pory się dziwie że z tego nie ma afery większe


@MarianoaItaliano: MAILE ZOSTAŁY SPREPAROWANE!!!!!!ONEONEONE
Typowy pisowiec na dzień dobry to wam powie.
Jak się okaze, że jednak są prawdziwe (były już takie przypadki), to powie, że peło też kradło i temat zamknięty.
  • Odpowiedz
Najgorsze, że te afery z nagraniami pokazywały jak trzeźwo myślał Sikorski i dobrze o nim swiadczyly jako o polityku.


@JajaPustynnegoKorwina: ja też się zastanawiam ciągle co takiego strasznego tam padło, poza szczerością.
Realnie, to Morawiecki powienien być za te nagrania najbardziej orany, bo najgorzej się o ludziach wypowiadał (miska ryżu, ludzie są tak głupi to niewiuarygodne i działa itd.)
  • Odpowiedz
To jest niesamowite jakie perełki latają w tych mailach Dworczyka, a jeszcze bardziej jest to że nie posypały się za to totalnie żadne głowy XD Pomyśleć, że rząd PO obaliły słynne ośmiorniczki...


@Ascendant_: Pewnie dlatego, że miałeś tam nagrane długie kawałki i nie było problemu, żeby uwierzyć, że to nie fejki a tu masz jakieś maile od ruskich i to po tylu latach kiedy każdy wie ile ruskie już nasrały w
  • Odpowiedz