Wpis z mikrobloga

Jak radzicie sobie z limitami obcokrajowców w E-klapie?

Mnie ostatnio zmroziło jak zobaczyłem, że mogę mieć szeroką kadrę w zasadzie głównie dzięki temu, że większość moich transferów to zawodnicy U-21. Jak podrosną to będę mieć problem. Próbuję szukać lub wychowywać Polaków, ale tych Polaków ciężko wyciągnąć tanio a ci "własni" to zawsze poziom sportowy w dół. Jestem w trakcie 3 sezonu i udało mi się kozackiego Greka mającego 18 lat ściągnąć, ale Polaków młodych nyet.

#fm21 #footballmanager #fm
  • 7
@Tanzanit: mylisz się. Przepisy są takie same dla wszystkich. Więc metodą nie jest kupowanie bez ładu i składu każdego kto się nawinie. Trzeba myśleć by zmontować niezłą kadrę. U21 nie musisz więc jest to częściowe rozwiązanie. Tak samo jak później niektórzy mogą uzyskać status wychowanka czy dostać obywatelstwo.
@Jednobrewy: @bocznica: Właśnie dopiero wczoraj ogarnąłem, że są miesiące naboru juniorów i można sobie ich sprawdzać w zakładce transferów na poziomie kontynentów. Zacząłem zlecać moim scoutom raporty, teraz będzie mi trochę łatwiej szukać młodego narybku
@Tanzanit: w ekstraklasie jak w ekstraklasie. Da się wygrać ligę zdolnymi 19 latkami, ale w momencie gdy dochodzą ci do tego wszystkiego puchary to xD. Bo nie możesz ściągnąć niewiadomo ilu dobrych zawodnikow żeby jedni grali tu a drudzy tu, bo będą strzelać fochy. No i w takim momencie grasz albo w lidze albo w pucharach zmęczonymi zawodnikami albo słabymi zmiennikami, ot ekstraklasa ¯\_(ツ)_/¯