Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #masaki #virtualyoutuber #hololive #houshoumarine #anime #pixiv p

Dobra, miałem chwilę spokoju, więc czas na WYNIKI EKSPERYMENTU ( ͡º ͜ʖ͡º)

Słowem wstępu jeszcze.
Wyniki jakie przestawię są tylko osobiste. W sensie, że każdy z was jakby to uczynił wyniki wyszłyby kompletnie inaczej. Mnóstwo czynników na to się zbiera jak nastawienie, otwartość, aktualna sytuacja, rodzaje afirmacji i tym podobne. Niestety mój aktualny okres życiowy nie należy do pozytywnych i wciąż walczę ze znalezieniem swojego lekarstwa/metody na zaburzenia lękowe i stres, który niszczy mi życie oraz mocno zapycha umysł. Przez to też nie słuchałem tego tyle ile bym chciał oraz nie myślałem o tym tyle ile bym chciał. Jeśli ktoś jest pozytywnie nastawiony do wszystkiego to wyniki mogą być znaaacznie lepsze.

No dobra, ale do rzeczy kruczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Było:


A jest:


Ale jest pewna kwestia, na którą nie zwróciłem uwagę:


Jak na same afirmacje bez niczego to cóż, nie mogę wybrzydzać, bo coś działa. Szczególnie w moim wieku gdzie dojrzewanie jest daleko za mną. Aby nie było to jedne i drugie wyniki były przeprowadzane parę razy, więc to nie jest zależne od jednorazowej sytuacji.
Chociaż podczas regularnego słuchania:


Czy według mnie subliminal działają?
Tak, chociaż często nasz mózg potrafi to wypierać i wmawiać, że to gówno nie działa, przez co efekt jest znikomy. Wszystko zależy od nas samych. Osobiście polecam. Niektóre są krótkie, a któż wie jak pomoże w życiu :D

Czy polecam jakiś kanał?
Jest ich mnóstwo i na każdego działa inny. Swoje własne afirmacje nagrane telefonem czy mikrofonem zawsze są lepsze, bo to swój głos i mózg lepiej to interpretuje + po polsku.
Natomiast dużo osób poleca Moza Morph. Studentka medycyny, która wymyśla nowe formuły, aby jak najlepiej mózg mógł przyswoić zmiany i wielu przynosi to oczekiwane korzyści.

Czy będę kontynuować eksperyment? Na pewno tak. Jak się poprawi sytuacja i uspokoję życie to wrócę z przyjemnością i zdam relację z nowych wyników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz BlackReven - #randomanimeshit #masaki #virtualyoutuber #hololive #houshoumarine #anim...
źródło: comment_1633430602wiA1AFRbucBfYT1ohDUdCc.jpg
  • 2