Wpis z mikrobloga

@Bolostolo: Czy spoko to kwestia co kto lubi mi się podoba, a kolejki leć na inne serwery niż karkar np. Mayen czy tam jak to tam się nazywa i kolejek nie ma czasem sporadyczne, ale szybko lecą bo na innych serwerach ludzie nie robią cosplaya korzeniowskiego i nie biegną w ścianę blokując sloty, później mają być przeniesienia za free
@Kodzirasek: Wszystko, możesz robić co chcesz i wszystko jakoś bawi. Levelowanie postaci, broni, questy, zbieranie materiałów itd. No i nic w tej grze nie robisz bez celu. Przegrałem 60h, a i tak jeszcze wszystkiego nie poznałem, a to dopiero początek gry i będzie z pewnością rozszerzana. No i mam prawie 40 lvl, a prawdziwa gra dopiero się zacznie jak już osiągnę maksymalny.
@Kodzirasek gralem w wow shadowlands i na początku jarał mnie zwlaszcza fabula ale po pol roku sie znudził, wszystko to samo albo bardzo skomplikowane itp.
New world to inna bajka czujesz sie jak w starej tibi lowiac ryby i gadajac na czacie, nie ma parcia na lvl, super dźwięki i odglosy to kopanie kilofem czy scinanie drzewa mnie relaksuje i tak mijają godziny xD pvp tez rewelka skill ważny