Wpis z mikrobloga

Hej! Chciałbym zakupić słuchawki douszne. Mam problem bo nie wiem co wybrać. Ostatnio dałem 100 zł za creativ-a i podziałały 3 tygodnie. Użytkowałem oryginalne słuchawki od sgs III i były w porządku, ale po pół roku się popsuły. Postanowiłem kupić znowu te słuchawki, ale dostałem badziewie z takim metalicznym dźwiękiem. Jakie modele kupić, czym się kierować, gdzie kupować?

#creative #samsung #sluchawki #dzwiek #muzyka #cokupic #pytanie #kiciochpyta
  • 8
@Szulers: Ja siostrze kupiłem w tej cenie MEElectronics M9 z pilotem (do telefonu) i uważam, ze są zajebiste :) Nie jestem jakimś audiofilem, ale jak dla mnie bardzo fajnie brzmią, no i działają już póltora roku. Lepsze od Sony, Panasoniców czy Philipsów, które sprawdzałem w Media Markcie.
@Szulers: miałem wiele dousznych wynalazków, wiele creativów i nic nie było tak dobre jak meelectronics m2...niedrogie i naprawdę porządne...chyba jedyne słuchawki które mam już ze 3 lata i ciągle służą...do tego dobry dźwięk a nie charczenie jak przy niektórych creativach
@Szulers: ja od półtora roku mam z jvc i jestem bardzo zadowolona. Jakiś tydzień temu jedna słuchawka wpadła mi do kawy i przestała działać. Wczoraj chcąc je wyrzucić mówię "a sprawdzę czy na pewno nie działają" i się naprawiły :D, tak wiec jak najbardziej polecam ;).