Wpis z mikrobloga

Gdzie kupowaliście dualschocka? Morele/x-kom to jakieś 250 zł, a na allegro idzie kupić o stówkę taniej. Zależy mi, żeby był w oryginalnym pudełku, bo idzie to na prezent. Pochwalicie się gdzie kupiliście i wyślecie ewentualnie aukcje?

#ps4
  • 10
  • Odpowiedz
@Kafarov dokładnie nie daj się omamić tą stówką, wszystko co nie jest od dużych sieciówek to w większości podróbki, są ciężkie do odróżnienia z wygladu, często zapakowane w oryginalne pudełka, dopiero gdy zaczniemy grać zacznie do nas docierać, że coś jest nie tak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kafarov: kupiłem pada o tą 100zl taniej i powiem ci że już się popsuł lepiej kupić za te 250zl oryginał z RTV euro AGD niż za rok pad był do wywalenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kafarov: dla kontrastu powiem że kupiłem kiedyś na allegro właśnie za ta stówkę taniej i nie mogłem się dopatrzeć różnic. Pracował i wyglądał jak oryginał z zestawu z konsolą, naklejka wyglądała na legitną, ogólnie zero problemów. Grałem na nim przez półtora roku i pewnie działał by dalej gdyby dzieci przypadkiem nie zmoczyly ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kafarov: ja kupowałem na black friday i z tego co zauważyłem to co roku w marketach jest promka za 170/180zl za pada. Niestety nie pamiętam kiedy jest black friday
  • Odpowiedz
@Kafarov kupiłem na allegro, dzialal swietnie przez 3-4 miechy, nagle zaczął pływać - naklejka była legitna, dopiero jak kupiłem oryginał to się zorientowałem że to podróbka - z zewnatrz tylko brak 2 symboli nad wejsciem jack. Natomiast we flakach - bateria trzymała krotko (grałem na pc tylko po kablu więc nie wiedziałem o tym), waga mniejsza w porównaniu do orginałki o jakies 20 gramów, no i po podłączeniu do pc nie wykrywało
  • Odpowiedz